Tip na jún: Depo párty

BRATISLAVA – Dnes, piatok 1. júna 2012 Vás srdečne pozývame do priestorov základov depa niekdajšej rýchlodráhy, kde sa pri príležitosti Dní architektúry 2012 uskutoční podujatie Depo párty.  Organizátori sľubujú aj prehliadku dvoch 300 m tunelových rúr, ktoré sú vytvorené na umelom trávnatom kopci. „Tieto tunely sú zatopené vodou cca do výšky ľudského členka. Niekoľko párov gumákov zabezpečíme, ale prípadne si doneste svoje vlastné (ak máte),“ píše sa na stránke organizátora.

 

 

Program:
■ 18:00 Stretnutie na SNP, cyklojazda do Janíkovho dvora. Použiť môžete aj autobusové spoje č. 93 a 95 na zastávku „Vyšehradská s výnimkou dojazdových spojov L95, kde treba vystúpiť už na zastávke „Lúčanka“.
■ cca 19:00 Uvítacie slovo a premietanie krátkych filmov:
– DRUHÝ BREH, 1968
film ukazujúci starú Petržalku a petržalčanov pred jej zbúraním ako aj optimistické plánovanie novej Bratislavy na pravom brehu Dunaja.
– RÝCHLODRÁHA, 1983
O projektovaní bratislavského metra
– PETRŽALKA IDENTITY, Juraj Chlpík, 2010
súčasné osobnosti a interiéry nášho najväčšieho sídliska
■ 20:30 – 22:00 PARTY
– DJ .nows (hangover/tôň)
– Visuals: Zden (Satori/SK)

Napiť sa budete môcť domáceho vína z Valtíc, Progressbar zapezpečí Club Maté, bude aj pivo a voda a jedlo (guláš) navarí priamo na mieste Cyklokuchyňa.

Celý program podujatia Dni architektúry 2012 nájdete TU.

Zdroj: http://www.facebook.com/events/366752373371928/
Foto: Archív

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.