Tip na júl: S Karosou LC 736 na exkurziu do výrobného závodu Tatra Kopřivnice

Karosa_klubBRATISLAVA, KOPŘIVNICA – Vydajte sa 8. júla 2016 s Karosa Klubom na výlet do závodu Tatra Koprivnice. Uvidíte výrobnú halu vozidiel, motoráreň, kde sa kompletujú samotné motory. Kto má záujem o rozšírený okruh na skúšobný polygón v dĺžke 6 km, môže absolvovať skúšobné jazdy s vozidlami Tatra na rôznych povrchoch a jazdy do kopcov s pretekárom rally Paríž – Dakar Tomášem Tomečkem. Ďalej uvidíte priestory technického múzea Tatry, kde sa nachádzajú skvosty a vzácne kusy zbierky závodu so sprievodcom v českom jazyku. Rovnako máte možnosť vidieť expozíciu Emila a Dany Zátopkových.  Nepremeškajte túto jedinečnú príležitosť zažiť celodenný výlet v závode TATRA TRUCKS a.s. a vidieť  rodisko vozidiel svetového rázu. Organizátori akcie Vám garantujú neopakovateľný zážitok.

Cestovné:

Cena na osobu:  38,- € (odporúčame)
(zahŕňa prepravu klimatizovaným autobusom, službu palubného stevarda, cestovné poistenie, rozšírený okruh – vstup a prehliadka závodu, všetky jazdy na polygóne, vstup do technického múzea, expozíciu Zátopkových)

Cena na osobu:  27,- € (bez jázd na polygóne)
(zahŕňa prepravu klimatizovaným autobusom, službu palubného stevarda, cestovné poistenie, základný okruh – vstup a prehliadka závodu, vstup do technického múzea, expozíciu Zátopkových)

V cene je zahrnutá doprava klimatizovaným autobusom, palubný stevard, voľná WIFI (na území Slovenska), vstup do zámku a celé predstavenie. Možnosť cestovného pripoistenia za príplatok 1,33,- € / osoba (napíšte do správy).

Cestovný poriadok:
Bratislava – Dúbravka, Pri kríži: 06:00
Bratislava – Zlaté piesky: 06:20
Senec – HM TESCO: 06:40
Kopřivnice: po 15:00

Rezervácie cestovných lístkov TU.

Do poznámky rezervácie prosím uveďte miesto nástupu a či máte záujem o základný alebo rozšírený okruh. Napríklad: Senec, 2x rozšírený.

Autor: Patrik Špačinský

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.