Tip na júl: S Cecaňou do svetoznámej obce Hoštice u Volyně

SLOVENSKO, ČESKO – Zažite neopakovateľný zážitok jazdy historickým vlakom ťahaným morovým rušňom T478.1201 „Cecaňa“ a v dňoch 24. – 26. júla 2020 poďte s ALBATROS klubom na trojdňový výlet do svetoznámej obce Hoštice u Volyně z trilógie Slunce, seno,….

Mimoriadna jazda začína ráno v piatok 24. júla 2020 odchodom vlaku z Bratislavy hlavnej stanice do Českých Budějovic, kde sa zúčastníte prehliadky mesta. V sobotu ráno sa vyberiete do Hoštic u Volyně. Nebude chýbať prehliadka obce, okolia, ako aj okolitých zaujímavostí. V nedeľu ráno vyrazíte na spiatočnú cestu do Bratislavy. Program sa môže meniť podľa potrieb organizátora.

Miestenky a rezervácie:

Cena kupé pre 1 – 4 osoby je 500,- €. V cene je zahrnuté ubytovanie v ležadlovom vozni pre 4 osoby na 2 noci, plná penzia, jazda vlakom, vstupné na organizované akcie a prehliadky ALBATROS klubom, občerstvenie (káva a čaj) v neobmedzenom množstve v reštauračnom vozni ALBATROS klubu. V prípade skupiny / rodiny, ktorá má 5 a viac osôb, je cena za osobu v druhom kupé 110,- €.
V prípade zakúpenia miestenky na akciu a zapojenia sa do VEĽKEJ LETNEJ SÚŤAŽE, v prípade výhry bude suma 500,- € vrátená na účet výhercu (údaje súťažiaceho musia byť rovnaké ako údaje platiteľa).

Počet miest je obmedzený! Predpredaj miesteniek výhradne e-mailom na adrese: albatrosklub@albatrosklub.sk, kde vám organizátori akcie pošlú všetky podrobnosti k úhrade.

V mimoriadnom vlaku neplatia žiadne zľavy. Cestujúci a rodičia detí sú povinní mať so sebou doklad totožnosti a preukaz poistenca. V prípade nevyužitia služby sa cestovné nevracia. V prípade preukázateľných príčin môže byť akcia zrušená a cena za miestenky vrátená v plnej výške, alebo môže byť hnacie vozidlo nahradené iným vozidlom. Výťažok z cestovného a propagačných materiálov bude použitý na udržiavanie prevádzkyschopného stavu parného rušňa 498.104 „Albatros“. Zmena programu vyhradená. Stravovanie bude zabezpečovať reštauračný vozeň ALBATROS klubu.

Vrátenie cestovného:

V prípade požiadania vrátenia cestovného do 30. júna 2020 bude vrátených 100% cestovného, do 12. júla 2020 bude vrátených 50% z cestovného, do 19. júla 2020 bude vrátených 10% z cestovného a od 20. júla 2020 sa cestovné nevracia. Vždy je možné zabezpečiť si náhradníka.

Bližšie informácie:

Bližšie informácie nájdete na stránke organizátora www.albatrosklub.sk, e-mailom na albatrosklub@albatrosklub.sk, alebo na telefónnom čísle +421 907 244 150 po 15:00.

Autor: ALBATROS klub

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.