Tip na január: Regionálne stretnutie modulovej železnice v mierke TT – Siemens

CIMG2161BRATISLAVA – V sobotu 22. januára 2011 pozývame všetkych priazznivcov modulovej železnice na regionálne stretnutie modulovej železnice TT – Siemens, ktoré sa uskutoční v čase od 09:00 do 17:00 v zasadačke budovy SIEMENS s.r.o.; na Stromovej 9. Modulové koľajisko bude tento krát tvorené zo staníc Jurajov Dvor, Pavúkovce, Tomášov, Šumperk a nakladiská Šokovo v Bocovanoch, Kameňolom, vlečka Lesy SR. Dlhšie jazdy a rôzne manipulácie tu bude vidieť častejšie ako v minulosti. Prihlášky ďaľších modulov a účastníkov, ako aj návrh na doplnenie a úpravy layoutu môžere poslať do redakcie Railnetu. V princípe ak by niekto poskytol „vlečku“ do odbočky Tomášovu, mohlo by to byť ešte zaujímavejšie. Ale miestnosť je malá a tak aby si organizátori zase neoblámali stromčeky na moduloch.

Na túto akciu sa dostanete trolejbusmi č. 204, 206, 209 a 212 a autobusmi č. 32 a 44. Vystúpiť treba na zastávke Siemens. Tešia sa na vás klub Railnet.sk Bratislava a KŽM Kolárovo.

Zdroj: Railnet.sk
Spracoval: Jaroslav Filo

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.