Tip na január: ITF SLOVAKIATOUR 2013

BRATISLAVA – Pozývame Vás na 19. medzinárodný veľtrh cestovného ruchu ITF Slovakiatour, ktorý sa uskutoční od 24. do 27. januára v priestoroch Incheba Expo Arény. Prostredníctvom zúčastnených cestovných kancelárií, domácich a zahraničných regiónov, zahraničných turistických centrál a subjektov poskytujúcich služby cestovného ruchu prináša veľtrh komplexný pohľad na dovolenky a cestovanie.

Na tomto 4-dňovom podujatí tak môžete získať množstvo užitočných informácií na domácu i zahraničnú turistiku a dovolenku, spoznáte jednotlivé krajiny – ich regióny, pamiatky, zvyky i tradície. Okrem toho sa dozviete o najzaujímavejších podujatiach v tomto roku a na svoje si prídu aj priaznivci folklóru.

Pokiaľ plánujete netradičnú dovolenku, určite sa pristavte pri stánku cestovnej kancelárie PANGEO TOURS, ktorá pre svojich klientov ponúka jedinečný a nezameniteľný cestovateľský zážitok v podobe cestovania Hotelbusmi Karosa Lux 18 (po Európe, Blízkom východe a severnej Afrike) prerobenom z legendárneho autobusu Karosa LC 734 „Atmosferák“ a špeciálnymi truckermi FM9/15 FM9/16 (po južnej Afrike a južnej Amerike) postavenými na podvozku Volvo.

Na svoje si však prídu aj fanúšikovia dopravnej nostalgie. Tohto veľtrhu sa totiž tradične zúčastňujú aj viaceré kluby a spolky zaoberajúce sa dopravnou nostalgiou medzi ktorými nechýba ani Čiernohronská lesná železnica, či Jinďrichohradecká místni dráha, ktorá minulý rok pred Inchebou vystavila parný rušeň U 37.002.

Veľtrh môžete navštíviť v piatok od 13:00 do 18:00, v sobotu od 09:00 do 18:00 a v nedeľu od 09:00 do 17:00. Základné vstupné je 5,- €, zľavnené je 3,- €.

Podrobnejšie informácie o tejto akcii nájdete TU. Informácie o sprievodnom programe nájdete TU.

Autor: Jaroslav Filo
Foto: Patrik Špačinský

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.