Tip na február: S RegioJetom po nepoužívaných tratiach v Bratislave + SÚŤAŽ o najlepšiu fotografiu

BRATISLAVA  – V sobotu 24. februára vypraví RegioJet v spolupráci s Klubom priateľov železníc pri Žilinskej univerzice špeciálny vlak, ktorý odvezie cestujúcich po celej Bratislave. Vlak zavíta aj na trate, po ktorých sa dnes už cestujúci neodvezú, napr. aj cez Prístavný most do Petržalky.

Pre železničných nadšencov pripravil RegioJet súťaž o najlepšiu fotografiu. Vyhrať môžu voľný cestovný lístok do Prahy.

 

Motorová jednotka radu 628 RegioJetu. Foto: Martin Žarnovický / RegioJet

 

Účastníci akcie majú jedinečnú možnosť vrátiť sa späť v čase a vyskúšať si, aké bolo cestovanie v časoch, keď premávali osobné vlaky z centra hlavného mesta cez Prístavný most do Petržalky,hovorí Martin Žarnovický, koordinátor PR a komunikácie RegioJetu.

 

Špeciálny vlak štartuje v sobotu 24. februára o 10:38 na hlavnej stanici v Bratislave a jeho trasa pokračuje cez Rendez, Vajnory, Nové Mesto a Petržalku až do Rusoviec. Späť na hlavnú stanicu sa vráti o 13:04.

 

RegioJet na túto mimoriadnu jazdu nasadí jednu zo svojich súprav, ktorú využíva na prevádzkovanie linky Bratislava – Komárno. Jednať sa bude o jednotku radu 628, ktorú dopravca nedávno obstaral za účelom navýšenia prepravnej kapacity v čase špičiek.


Cestovné lístky si je možné zarezervovať e-mailom na adrese: kpzzu@fpedas.uniza.sk. Cena základného lístka je 7,- €, deti do 12 rokov zaplatia 3,- €.

 

Záujemcom odporúčame zarezervovať si cestovné lístky čo najskôr, nakoľko sa rýchlo vypredávajú,” hovorí Adam Gajdoš, predseda Klubu priateľov železníc pri Žilinskej univerzite.

 

V prípade úspechu nevylučujeme, že budeme podobné akcie pre železničných nadšencov organizovať aj na iných nepoužívaných tratiach na Slovensku,” dopĺňa ho Martin Žarnovický z oddelenia komunikácie a vzťahov s verejnosťou RegioJetu.

 

Fotosúťaž o spiatočný cestovný lístok na vlak RegioJet do Prahy


RegioJet súčasne pripravil súťaž o najlepšiu fotografiu z mimoriadnej jazdy. Súťažné fotografie môžu záujemcovia posielať e-mailom na adresu martin.zarnovicky@regiojet.sk, pričom budú následne zverejnené na facebookovej stránke RegioJetu. Autor fotografie, ktorá získa najvyšší počet lajkov vyhrá voľný cestovný lístok na vlak RegioJet z Bratislavy do Prahy a späť alebo na inú ľubovoľnú trasu vlakov RegioJet.                       CESTOVNÝ PORIADOK PRE FOTOGRAFOV                            
⇓ tam stanica späť ⇑
10:38 BRATISLAVA HLAVNÁ STANICA 13:04
10:49 Bratislava východ
11:02 11:13 Bratislava-Vajnory
11:29 Bratislava-Predmestie
11:32 Bratislava-Nové Mesto 12:57
11:39 Bratislava ÚNS 12:50
11:46 Bratislava-Petržalka 12:33 12:44
11:57 RUSOVCE 12:20

 

Zdroj: TS RegioJet

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.