Tip na február: Parním vlakem za vysvědčení s vyznamenáním zdarma

ČESKÁ REPUBLIKA – Budou mít Vaše ratolesti vysvědčení s vyznamenáním? Pak neváhejte a odměňte je jízdou historickým parním vlakem. Děti, které předloží své aktuální vysvědčení s vyznamenáním, pojedou zdarma. Jindřichohradecké místní dráhy připravily pro zájemce dárek v podobě jízdy historickým parním vlakem . Kouzelnou zimní krajinou se jede v sobotu, 2. února 2013 do železniční stanice Kunžak-Lomy.

Parní vlak se v sobotu vydá na cestu z Jindřichova Hradce do stanice Kunžak-Lomy ve 13:00 hodin. Zpět do Hradce vyráží ve 14:40 hodin. V čele vlakové soupravy bude zapřažena parní lokomotiva řady U 46.001 zvaná Resiţa z roku 1958. Ve vlaku je řazen bufetový vůz s možností občerstvení.

Zpáteční jízdenka pro dospělé stojí 200 Kč. Děti do 3 let jsou přepravovány zdarma a pro děti od 3 do 15 let, které nebudou mít na vysvědčení vyznamenání, je jízdenka za poloviční cenu. Rezervace míst je možná za poplatek 20 Kč za místo. Rodiny s dětmi (2 dospělí a 1-3 děti od 3 do 15 let) si mohou zakoupit celodenní rodinnou jízdenku bez rezervace za 650 Kč.

Prodej jízdenek a místenek je možný na adrese e-jizdenka.cz. Rezervaci můžete provést i telefonicky na čísle 384 361 165 v pracovních dnech od 7.00 do 15.00 hodin. Další informace získáte na e-mailu office@jhmd.cz.

Zdroj: http://www.jhmd.cz/

 

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.