Tip na február: 107. setkání KŽC a VČS v Sokolově – Víkend s motoráčkem

KZC-1SOKOLOV – Pozývame vás na mimoriadne jazdy historickým motorovým vlakom, ktoré pod názvom Víkend s motoráčkem organizuje KŤC a VČS cez víkend 4. – 6. februára 2011. Zraz účastníkov podujatia je v piatok 4. 2. 2011 v ŽST Lysá nad Labem, respektíve 16:20 v ŽST Praha – Hlavní nádraží, odkiaľ odchádza mimoriadny motorový vlak.

Program akcie:

Piatok 04.0 2.:
Jazda zvláštnym vlakom KŽC v zložení T 458.1532 + Bix + RBix z Lysé nad Labem cez Prahu, Zdice, Plzeň do Stříbra. Následuje posedenie a degustácia v Rodinnom pivovare U Rybiček v stříbře a ubytováanie.

Sobota 05. 02.: 
Dopoludňajšia jazda zvláštnym vlakom KŽC zo Stříbra přes Svojšín, Bor a Tachov do Mariánských Lázní, ďalej po „tepelské“ lokálke s mnohými mostami a tunelmi cez Bečov nad Teplou (fotozastávka pri mechanických návestidlách) do Karlových Varov. Ďalej jazda do Sokolova. Pokračovanie do Kraslic a návšteva Múzea Kraslické dráhy. Potom návrat späť do Sokolova. Tu bude vlak odstavený a účastníci akcie sa presunú na ubytovanie. Večer prebehne degustácia piva Permon z mešťanského pivovaru Sokolov a výročná členská schôdza KŽC.

Nedeľa 06. 02.:
Ráno odjazd zvláštnym vlakom KŽC do Nového Sedla u Lokte a prejdenie vlečky „Vlečka SU, a.s. Vřesová“. Potom jazda zo Sokolova po spojke mimo Chodov, cez Karlovy Vary, Chomutov, Most, ďalej po Švestkovej dráhe cez Třebívlice do Lovosic (s fotozastávkami). Tu bude možnosť prestupu na rychlík do Prahy. Ďalej pokračovanie po spojke zo Žalhostic do Velkých Žernosek, cez Mělník a Všetaty do Lysé nad Labem.

Ukončenie akcie je v nedeľu 6. februára o 15:45 v ŽST Lysovce, resp. o 17:15 v ŽST Lysá nad labem po príchode zvláštneho vlaku KŽC.

Ubytovanie: piatok/sobota vo Stříbře, sobota/nedeľa v Sokolově
Stravovanie: z vlastných zdrojov, ponuka točeného piva, limonády, teplého a studeného bufetu podľa možností a zázemia jedálneho voozňa Bixovna
Prihlášky: prihlášky na akciu nájdete na stránke www.kzc.cz. Do termínu akcie je potrebné zaslať prihlášku konkrétnej osobe a zapklatiť účastnícky poplatok na účet organizátora.
Cena: 2 400,- Kč (pre členov), 2 700,- Kč (pre nečlenov)
Cena zahrňuje: celá akcia – jazda zvláštnym vlakom KŽC v uvedenom rozsahu, 2x ubytovanie, vstupné do múzea v Kraslicích, fotopas
Zľavy:
– zľava 5 % z ceny akcie pre druhého a ďalšieho prihláseného rodinného príslušníka
– zľava za skoré prihlásenie a zaplatenie účastnického poplatku do 26. 12. 2010
Poznámka: Podrobnosti k platbe (číslo účtu, variabilný a specifický symbol) poskytne osoba prihláseným po zaslaní prihlášky organizátorovi.
Organizátor: KŽC, s.r.o., e-mail: dovolena@kzc.cz, telefon: 774 366 199

Spracoval: Patrk Špačinský

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.