Tip na apríl: S Albatrosom na Prebúdzanie Katky 2012

BRATISLAVA, KOŠICE – Albatros klub RD Bratislava-Hlavné vás v sobotu 21. apríla 2012 Vás srdečne pozýva na celodenný železničný výlet na akciu Prebúdzanie Katky 2012. Mimoriadny vlak pôjde po trase Bratislava-Hlavná stanica – Trnava – Leopoldov – Žilina – Poprad-Tatry – Košice – Rušňové depo. V každom vozni bude počas jazdy prebiehať žrebovanie tomboly a vo vlaku bude radený aj reštauračný vozeň. Vo vlaku sa budú predávať aj materiály so železničnou tematikou – knihy, DVD, tričká, ako aj limitovaná edícia šálok s parnými rušňami.

Mimoriadny vlak vlak dopraví priamo do centra podujatia – do rušňového depa kde sa uskutoční prebúdzanie malej parnej lokomotívy „Katka“ a motorovej lokomotívy „Danka“. Na podujatí nebudú chýbať výstava lokomotív všetkých trakcii – vrátane parnej, prezentácia modelových koľajísk, služby reštauračných vozňov a stánkov s občerstvením a iných nemenej zaujímavých atrakcii.

Odchod vlaku z bratislavskej Hlavnej stanice je plánovaný o 05:38 s príchodom do Košíc o 12:08. Mimoriadny vlak – bez Albatrosa odchádza z košického rušňového depa o 15:58 s predpokladaným príchodom do Bratislavy o 22:03.

Cestovné v sume 40,- € pre dospelú osobu, respektíve 20,- € pre deti do 15 rokov zahŕňa aj spiatočnú jazdu do Bratislavy. Cestovné lístky si môžete objendať do 15. apríla na e-mailovej adrese albatrosklub@albatrosklub.sk. Od 2. apríla si ich môžete osobne zakúpiť vo Valčíku na Podkolibskej 1 v pracovných dňoch od 13:00 do 19:00.

Zdroj: Albatros klub RD Bratislava-Hlavné

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.