Tip na apríl: Najväčšia výstava vláčikov na Slovensku

NITRA – Každý z nás v detstve aspoň raz videl veľký model železnice a zažil pocit očarenia z minisveta, ktorý si žije vlastným kúzelným životom. Dieťa dokáže celé hodiny obdivovať tento čarovný svet s pocitom, že by už chcelo vyrásť a byť veľkým rušňovodičom, so všetkými povinnosťami a zodpovednosťou dospelým vlastnými.

Dospelí sa naopak pristavia a spomínajú na to, aké to bolo túžiť v detststve po métach vtedy nedosiahnuteľných a opäť sa raz aspoň na okamih stanú deťmi. Tieto vzácne chvíle, kedy sa stiera rozdiel medzi detstvom a dospelosťou, budete môcť zažiť v Nitre v dňoch 13. – .21.04.2013 , kedy Galéria MLYNY znova pod svojou strechou privíta jedinečnú expozíciu modelových železníc.

Interaktívna výstava železničných modelov na všetkých troch podlažiach Galérie MLYNY v Nitre

3 železničné modulové systémy s celkovou dĺžkou 80 m v mierke H0 (1:87) a železničný modulový systém s dĺžkou 40 m v mierke TT (1:120)
rôzne železničné modelové stoly vo viacerých mierkach (modelový stôl s úzkorozchodnou banskou železničnou traťou, digitálny modelový stôl s prvkami švajčiarskeho vidieka, modelové stoly s tunelmi, jazerami a mostmi, modelový stôl s pohybujúcimi sa autami a vlakmi)
modelový stôl záhradnej železnice – LGB (1:22) so svetelnými a hlasovými efektmi v rozmere 3 x 15 m
LEGO mesto s LEGO železnicou a pohybujúcimi sa LEGO vlakmi

O podobnej výstave, ktorá sa v tomto nákupnom centre konala v roku 2011 si môžete prečítať TU.

Zdroj: http://mlyny-nitra.sk/clanok/256/Vystava_Vlacikov
Foto: Archív

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.