Tip na advent: PredMikulášsky vlak do Třebochovic

PARDUBICE, TŘEBOCHOVICE – Pardubický spolok histórie železničnej dopravy Vás v sobotu 23. novembra 2019 srdečne pozýva na jazdu predMikuláškeho vlaku z Pardubíc do Třebochovic a späť vedeného súpravou motorových vozňov M 131.1 “Hurvínek”. Odchod vlaku z hlavného nádražia v  Pardubiciach je o 08:56 a z Třebochovic o 13:26. Upozorňujeme Vás, že táto akcia je už oficiálne vypredaná. Bez záruky miesta je možné prísť priamo k vlaku, pretože sa stáva, že nie všetci s rezerváciou skutočne dorazia.

Vo vlaku je pripravené občerstvenie a predaj upomienkových predmetov v prostrednom vozni. Mikulášska nádieľka začína vo vlaku o 12:15, no Mikuláš s Čertom sú prítomní aj pri spiatočnej jazde do Pardubíc. Na námestí v Třebochoviciach môžete zavítať na Katarínsky jarmok, alebo si pozrieť Múzeum Betlehemov. Ďalšou možnosťou je prehliadka Skanzenu v Krnoviciach. Autobus a vstupné do skanzenu sa platia samostatne.

Autor: Jaroslav Filo

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.