Tip na advent: Parné vlaky s Mikulášskou družinou

ČESKÁ REPUBLIKA – Po roku je tu opäť mikuláš a s ním aj obľúbené jazdy parných vlakov s Mikulášskou družinou. Mikulášske vlaky pre Vás budú vypravené na tratiach Choceň – Litomyšl (26. novembra) a Letohrad – Dolní Lipka (3. decembra).

Mikulášske jazdy na trati 018 Choceň – Litomyšl (cestovný poriadok):

Sp 1916 Sp 1918 Stanica Sp 1917 Sp 1919
7.44 13.45 Choceň (1) 11.10 18.15
7.54 13.55 Slatina u Vysokého Mýta (1) 10.59 18.04
8.09 14.10 Vysoké Mýto (1) 10.52 17.57
8.20 14.20 Vysoké Mýto město (1)(2) 10.40 17.48
8.35 14.35 Hruąová (2) 10.19 17.28
8.40 14.40 Cerekvice nad Loučnou (2) 10.15 17.24
8.45 14.45 Cerekvice n. L. zastávka (2) 10.09 17.17
9.05 15.05 Litomyąl (2) 9.50 16.58

3. december 2011 – 23. ročník akcie Mikulášske jazdy… alebo plnou parou prichádza Mikuláš na trati 024 v úseku Letohrad – Dolní Lipka.

Môžete sa tešiť na parný vlak s Mikulášom a pravými čertmi. Všetky dobré a odvážne deti budú Mikulášom obdarované.

Mikulášske jazdy na trati 024 Letohrad – Dolní Lipka (cestovný poriadok):

Sp 1915 Stanica Sp 1914
10.02 Letohrad (1) 12.53
10.12 Verměřovice (1) 12.45
10.22 Jablonné nad Orlicí (1) 12.36
10.32 Těchonín (2) 12.25
10.41 Mladkov (2) 12.17
10.49 Lichkov (2) 12.10
10.57 Dolní Lipka (2) 11.55
Cestovné:
Cestovné v mikulášskych vlakoch 1 zóna 2 zóny
spiatočné cestovné jednotlivé 60 Kč 100 Kč
spiatočné cestovné rodinné (max. 5 osôb) 150 Kč 250 Kč

V Mikulášskych vlakoch platí cestovné s globálnou cenou. Cestovné bude v tomto roku možné zakúpiť také v predpredaji v osobných pokladniach staníc na tratiach Mikulášskych parných vlakov v dobe od 11. 11. 2011.

Cestovné je pripravené vo variantách „jednotlivé cestovné“ a „rodinné cestovné“ ako spiatočný (iba pre účely poskytnutia zľavy pre deti, dôchodcov a držiteľov preukazu ZŤP je pripravená varianta jednoduchých cestovných lístkov).

Cena se odvíja od počtu zón, ktoré Mikulášskymi vlaky precestujete. Cestovné podľa Tarify ČD nebude v Mikulášskych vlakoch uznané.

V prípade, že sa rozhodnete pre nákup cestovných lístkov v predpredaji, získate malý darček.

Zdroj: České dráhy, a.s.
Spracoval: Patrik Špačinský

Sp 1915  StaniceSp 1914  10.02 Letohrad (1) 12.53 10.12 Verměřovice (1) 12.45 10.22 Jablonné nad Orlicí (1) 12.36 10.32 Těchonín (2) 12.25 10.41 Mladkov (2) 12.17 10.49 Lichkov (2) 12.10 10.57 Dolní Lipka (2) 11.55

Buďte prví komentujúci

Pridať komentár

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.