Tip na advent: Mikulášským vlakom do Valašských Klobouk

ČESKO – V sobotu 7. decembra 2013 sa môžete  odviesť parným vlakom na pravý valašský Mikulášsky jarmok “Valašských Klobúk”. O zábavu vo vlaku sa postará mikulášsky sprievod. Dovolte si v tomto roku prepych a vráťte sa do atmosféry Mikuláša a čertov, pekelného ohňa i nebeskej žiary  a odvezte sa v sobotu 7. decembra kúzelným parným vlakom na pravý valašský Mikulášsky jarmok vo Valašských Klobúkoch.

V čele mikulášskeho vlaku pôjde parná lokomotíva “Matej”, za ňou bude zaradených  deväť historických vozov. Lístky si môžete kúpiť v predpredaji od 20. novembra v staniciach Valašské Meziříčí, Vsetín a Horní Lideč. Dopredaj lístkov u vlaku potrvá len do vyčerpania voľných miest k sedeniu!

Cestovní poriadok:

Stanica Tam Späť
Valašské Meziříčí 08.30 15.01
Jablůnka 08.44 14.48
Vsetín 09.09 14.40
Valašská Polanka 09.24 14.27
Horní Lideč 09.39 14.12
Valašské Klobouky 10.00 14.00
Brumov 10.12 12.30
Bylnice 10.19 12.20

Zdroj: České dráhy, a.s.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.