Tip na advent: Mikulášske jazdy s KHKV

KOŠICE – Mikuláš, čert i anjeli z Klubu historických koľajových vozidiel už po štvrtýkrát potešia deti, ktoré v sobotu, 1. decembra 2012 zavítajú na netradičnú nostalgickú jazdu na trati Košice – Prešov – Košice. Po minuloročných skúsenostiach a veľkom záujme, sme v spolupráci so ŽSR a MDC pripravili tri páry historických vlakov. Deťúrence a ich rodičia si tak môžu ešte lepšie vybrať, ktorá jazda im bude viac vyhovovať. Mysleli sme aj na cestujúcich z metropoly Šariša, aby sa mohli odviesť do Košíc a späť. Tomu sa prispôsobil aj cestovný poriadok.

Rezervujte si miesta a balíčky najneskôr do 20. 11. 2012 ! ! !

Cestovný poriadok:

09:00

11:25 13:55 KOŠICE 10:48 13:08

15:31

09:42 12:07 14:43 PREŠOV 10:05 12:30

14:55

 

Okrem týchto staníc vlak zastaví pri každej jazde aj v Kysaku, a po dohode a objednávke vopred aj v iných staniciach na trati.

Program:

– počas cesty vlakom bude sv. Mikuláš, anjeli a čert rozdávať balíčky priamo vo vagónoch. Deti nech si pripravia pesničku alebo básničku. Tie, ktoré sa hanbia, nech si pripravia namaľovaný obrázok. Mikuláša, čerta, a anjelikov budú isto zaujímať.
– na konečnej stanici sa môžu deti vyfotografovať s Mikulášom + spoločná fotografia
– návšteva detí u „uja“ výpravcu v dopravnej kancelárii
– možnosť individuálnych predvianočných nákupov v Prešove, resp. Košiciach
– vagóny sú vykurované. Max. rýchlosť vlaku 60 km/hod.
– mikulášske balíčky budú obsahovať sladkosti a vláčikové prekvapenie.

Upozornenie

Už dnes si rezervujte miestenky a mikulášske balíčky pre deti!!! Rezervácie treba nahlásiť a mikulášske balíčky vopred uhradiť najneskôr do 20. novembra 2012. Rezervácie na adrese: khkv@khkv.sk

Rezervácia lístkov je bezplatná a cestovné sa platí priamo vo vlaku. Platnosť rezervácie končí 15 minút pred odchodom vlaku, po tomto termíne nebude rezervácia akceptovaná, do vlaku sa však dostanete – na státie. Organizátor si vyhradzuje právo na obmedzený počet rezervácii.

Úhrada mikulášskeho balíčka

Prosíme, aby ste, v prípade záujmu o Mikulášsky balíček, uhradili sumu 6,- € / za 1 balíček/ najneskôr do 20. novembra 2012 dvoma spôsobmi:
– poštovou poukážkou na adresu Zuzana Lehotská, Aténska 15, Košice, 040 13
– prevodom na č. účtu v Poštovej banke 12255836/6500
– prosím nezabudnite vyplniť variabilný symbol, ktorý Vám pridelíme až po rezervácii na khkv@khkv.sk

Cestovné:

Dospelí

Deti do 15 rokov Deti do 3 rokov

Rodinný lístok

Spiatočný lístok

7,- € 5,-  bezplatne

20,- 

Jednosmerný lístok

5,-  3,-  bezplatne

/

 

Lístky sa nepredávajú v pokladni ŽSR a ani nikde v predpredaji. Platí sa až vo vlaku. Cestovné tvorí Váš dobrovoľný príspevok a odporúčaná výška pokrýva nevyhnutné náklady na jazdu historickým vlakom. Výťažok z cestovného, ako aj Vaše dobrovoľné príspevky, budú použité na opravu a záchranu historického parného rušňa 434.2338.
Ďakujeme.

Rezervácie a informácie na adrese:
khkv@khkv.sk, prípadne na t. č.: 0905 496 426

Teší sa na Vás sv. Mikuláš, anjeli aj čert a samozrejme vykúrené vagóny!

Zdroj: KHKV RD Haniska pri Košiciach

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.