Aktualizované: Tento zaujímavý autobus je na vrakovisku. Stál by niekto o neho?

chello-busOranžový ,,neznámy“ typ autobusu na vrakovisku na východnom Slovensku medzi vami, zdá sa, zarezonoval. Niekoľkí z vás zareagovali a odhadovali typ vozidla (podľa všetkého ide o americký CROWN), iní sa zaujímali o kontakty na vrakovisko. Jeden z čitateľov nám dokonca zaslal aj archívne fotografie, ktoré sme preto do článku pripojili. Autobus  kedysi brázdil naše cesty ako pojazdný reklamný kiosk a internetová kaviareň súčasne pre slovenskú internetovú spoločnosť CHELLO.  Jeho osud však skončil na istom vrakovisku na východnom Slovensku. Stál by niekto o neho? I keď nejde o československý model autobusu, myslíme si, že by sa mohol nájsť niekto, kto by mal o neho záujem a skúsil by sa dohodnúť s majiteľom vrakoviska (kontakt máme v redakcii).

V prípade záujmu o tento zaujímavý autobus nás kontaktujte emailom na: info@veterany.eu a my vám poskytnem kontakt na majiteľa vrakoviska.

buschello_buschellobuschello-bus

6 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.