Táto pojazdná linková RTO je na predaj

tabberI keď tento autobus na prvý pohľad vyzerá trochu ošumelejšie, podľa majiteľových informácií je pojazdný, kostra autobusu nie je zlomená ani prehnutá, okná sú zaplechované kvôli tomu, aby ich žiadny vandal nerozbil  (čiže okná sú na svojom mieste). V interiéri chýbajú sedačky, ale ostatné časti ako batožinové držiaky atď. sú vnútri. Majiteľ ho predáva kvôli chýbajúcim financiám na renováciu. Autobus je v ČR. V prípade záujmu kontaktujte našu redakciu na: info@veterany.eu a poskytneme priamy telefonický kontakt. Pozn: Uprednostníme záujemcov, ktorí nie sú priekupníkmi, alebo sa uchádzajú o členstvo v Cechu. Vďaka za pochopenie!

tabber

3 Comments

  1. takuto rtočku zhanam…konkretny kus ktory vlastnil moj otec pred 25timi rokmi.posledne info o nom mame take ze sa s neho predavali parky v rozku na bratislavskej zeleznicnej stanci asi 20rokov dozadu.keby niekto vedel kde sa nachadza teraz tak by ma info potesila.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.