Stanovisko našej redakcie ku unikátnej kolekcií modelov medzinárodných historických autobusov

REDAKCIA – Po zverejnení článku Lahôdka pre zberateľov: Legendárny diaľkový autobus Škoda 706 RTO sme ani netušili aký veľký záujem bude o tento model zzo strany verejnosti. Cieľom tohto článku bolo upozorniť na túto zaujímavú kolekciu autobusových modelov. Niektorí z našich čitateľov nás však pokaldali, resp. stále pokladajú za distribútorov tejto kolekcie, následkom čoho dostávame do našej redakcie množstvo e-mailov a telefonátov so žiadosťou o informácie o týchto modeloch. V nasledujúcom článku preto opakovane prinášame informácie o hľadom tejto kolekcie.

Autorom kolekcie modelov legendárnych medzinárodných autobusov je spoločnosť Editions Atlas, P.O. BOX 1, 038 53 Turany. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o tejto zaujímavej kolekcií autobusových modelov – spôsoby objednania, typy autobusov a ich farebné vyhotovenie, distribúcia, platba za modely a iné… volajte zákaznícke oddelenie (k dispozícií je v pracovných dňoch v čase od 08:00 do 18:00) na čísle 02 – 33 00 00 43, alebo napíšte e-mail na zakaznicke-oddelenie@editionsatlas.ch. Naša redakcia totiž disponuje iba informáciami, ktoré sme mali k dispozícií pri doručení modelu autobusu RTO. Informácie o tejto kolekcií môžete nájsť aj na stránke http://www.editionsatlas.cz/p/241395/Skoda-706-RTO.html, kde sú uvedené informácie pre záujemcov z českej republiky.

Pre úplnosť dodávame, že nasledujúcim modelom, ktorý vám v prípade odoslanie späťného kupónu na zľavu príde domov je model autobusu IFA H6B a pripájame aj podmienky na jeho získanie, resp. na získanie získanie ďalších moelov.

Ak vám došiel domov objednaný RTO model, odošlite späť priložený zľavnený kupón a stanete sa odberateľom exkluzívnych autobusových modelov. Priloženú faktúru potom môžete zahodiť do koša, RTO model máte zdarma. Model autobusu IFA H6B dostane za výhodnú cenu 8,50 € + 2,95 € za poštovné. K tomu dostanete zberateľský album, prívesok na kľúče, nerezovú ploskačku a DVD “Európske autobusové legendy” s zľavu vo výške 8,50 € na ďalšiu zásielku.

Raz mesačne vám budú chodiť autobusové modely s farebnou dokumentáciou za 17 € + 2,95 € za poštovné.  Vždy však môžete odber modelov slobodne ukončiť a to aj bez udania dôvodov. Pokiaľ by ste sa niektorý z modelov rozhodli vrátiť späť zaplatíte iba poštovné za vrátenie zásielky. Ukončenie odberu im ohláste mailom, listom, alebo telefonicky.

Editions Atlas vám garantuje výmenu tovaru poškodeného počas prepravy a zároveň si vyhradzuje úpravu cien v závislosti od ekonomickej situácie. Pokiaľ však máte dlhy voči tejto spoločnosti, objednaný tovar nedostanete.

V prípade akýchkoľvek otázok sa prosím obracajte na spoločnosť Editions Atlas – NIE NA NAŠU REDAKCIU!, ktorá vám rada na tieto otázky zodpovie. V diskusií na našom webe sa však môžete zanechať vaše postrehy s touto zaujímavou kolekciou historických autobusov.

Za Veterány.EU
Jaroslav Filo

8 Comments

 1. Pred mesiacom som si u vas obiednal na kartičku ktoru som našiel v časopise dva kusy Tatra-148…ešte stale mi nedošli …mam ešte čakať??

  REDAKCIA: Pán Ruda práve pod článkom, ktorý vysvetľuje to, že nie sme dodávatelia a s firmou nemáme nič spoločné nám sem píšete toto?
  Prepáčte ale to je vtip?

 2. Dobrý deň ,
  dnes som od Vás obdržal zásielku na ktorú som nezadal objednávku z.č.62.321.844/9/01 MERCEDES – BENZ L139 v cene pre mňa nepriateľnej 19,95€ , týmto Vás žiadam o nezasielanie tovaru bez mnou zaslanej objednávky .

  PS: poprosím Vás o prípadné stanovisko

  REDAKCIA: Pán Geletka práve pod článkom, ktorý vysvetľuje to, že nie sme dodávatelia a s firmou nemáme nič spoločné nám sem napíšete toto?
  Prepáčte ale to je vtip?

 3. Milý Pán Slavomír, ak ste si pozorne prečítali tento článok tak by ste určite vedeli že v prípade akýchkoľvek sťažností na kolekciu modelov od Edície Atlas, treba kontaktovať ZÁKAZNÍCKE ODDELENIE TEJTO SPOLOČNOSTI A NIE NAŠU REDAKCIU a mohli ste tam nájsť aj odpoveď na Vašu otázku, ktorá je rovnaká pre akúkoľvej kolekciu (autobusy, automobily, motocykle…)! Ak raz odošlete zľavnený kupón na odoberanie modelov, budú Vám chodiť automaticky každý mesiac až do ukončenia zbierky, alebo zrušenia odoberania o ktoré treba požiadať telefonicky, poštou / e-mailom.

 4. nechapem ako moze byt niekto natolko tupy ze pod clanok ktory vysvetluje ze tento web modely nedodava ale uplne niekto iny (= firma ATLAS) este napise „dnes som od Vás obdržal zásielku“ alebo „Pred mesiacom som si u vas obiednal“…
  :-))

 5. Dááávajte si velký pozor,, je to PODVODNÍCKA skupina výpalníkov ,,ani neviete ,,za čo budete platiť,,čo vám všetko dajú zaplatiť a s právnou a exekučnou vyhráškou ….bacha…bacha..už sú tu….

 6. Je pravda, že spoločnosť nieje 100%
  Pri prvom objednaní autobusu mi prišiel
  Známy si tiež objednal RTO po polroku prišiel úplne iný autobus s tým, že má zaplatiť zaň cca 20€,- avšak mohlo sa stať, že mu 1. model zobral niekto na vrátnici, nakoľko býva na ubytovni

 7. Pozdravujem Vás. Dnes som obdržal list od Vás týka sa pc pre začiatočníkov. číslo konta: 62.896.883, 7, 01,271321. Ja som si prví raz objednal PC začiatočníkov, a riadne som vyplatil na pošte. Potom som aj telefonický, aj mailom napísal že už nemám na inšie záujem. Potom ešte raz ste mi zaslali PC začiatočníkov, a ja som za svoje peniaze musel zaplatiť poštovné, čo sa mi vôbec neľúbilo, a vrátil som naspäť. Viac som vôbec nežiadal, a dajte mi pokoj! Dostal som dnes aj šek na 7.60, a ja som nič neprevzal viac. S pozdravom pán Toth.

  REDAKCIA: Pán Toth práve pod článkom, ktorý vysvetľuje to, že nie sme dodávatelia a s firmou nemáme nič spoločné nám sem píšete toto?
  Prepáčte ale to je vtip?

 8. Ladislav Tóth:
  Koľkým z vás ešte budem museiť vysvetľovať, že TENTO WEB NIČ NEDODÁVA, NEPOSIELA, A ŽE JE TO IBA RECENZIA? Ak máte problém so zásielkami z firmy Editons Atlas, tak sa obráťťte SEM: zakaznicke-oddelenie@editionsatlas.ch
  A navyše, tento komentár ste napísali priamo pod článkom, ktorý všetko vysvetľuje, stačí si ho iba prečítať!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.