Redakčný oznam: Obmedzená aktualizácia nášho webu

Náš spravodajský portál o veteránoch, historických vozidlách a historickej technike funguje už 1,5 roka. Za ten čas sme na našom webe priniesli obrovské množstvo aktuálnych informácií a zaujímavostí, pozvánok na akcie, reportáži, zaujímavé seriály, videá, či fotografie. Návštevnosť nášho ebu, ako aj objem článkov prekonali prekonali všetky naše očakávania.

Kapacita nášho webu bude už čochvíľa zaplnená a preto sa počas nasledujúcich dní bude tento web sťahovať na nový webhosting, pričom dojde aj k navýšeniu priestoru pre aktualizáciu nášho webu. Z tohto dôvodu budeme preto tento web aktualizovať v obmedzenom režime. V prípade, že sa kapacita nášho webu zaplní skôr ako zmigrujeme na nový webhosting, o aktuálnych pozvánkach na akcie vás budeme informovať prostrednítvom našej Fun Page stránky na Facebooku.

Veríme, že tieto obmedzenia prijmete s porozumením a že nám zachováte priazeň aj naďalej. Vaše pozvánky na akcie, reportáže z akcií, zaujímavé fotografie, tipy a námety do jednotlkivých seriálov… nám aj naďalej posielajte na e-mailovú adresu redakcia@veterany.eu.

Naša redakcia zareagovala na výzvy primátora Milana Ftáčnika prispieť k zveladeniu okolia Orange arény a uplynulý pondelok sa pridala k čisteniu podchodu na Trnavskom mýte. O tom že aj naša redakci fandí hokeju vás môže presvedčiť špeciálny hokejový tabber, ktorý na našom webe nájdete až do skončenia majstrovstiev sveta. Slovenským hokejistom prajeme veľa úspechov a čo najlepšie umiestnenie a vám ostatným príjemnú pohodu pri sledovaní nášho spravodajského portálu.

O opätovnom obnovení plnej prevádzky nášho webu vás budeme informovať.

– red –

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.