Redakčný oznam: Veterány.EU v novom šate

Vážení čitatelia. V polovici septembra uplynie 10 rokov od založenia tohto webu. Za ten čas sme Vám priniesli obrovské množstvo pozvánok na akcie, reportáži, odbornejších článkov i seriálov a nadviazali sme spolupráci s viacerými veteránskymi klubmi, múzeami i združeniami. Prehlbovanie záujmu o veteránsku činnosť a snaha urobiť niečo pre budúce generácie nás priviedli k vytvoreniu rovnomenného občianskeho združenia.

Hovorí sa, že život je zmena a platí to aj v prípade našich stránok. Vizuálnu stránku webu sme doteraz výraznejšie nemenili. Pribudol len Tabber s pripútavkami na najbližšie akcie a druhý pravý stĺpec s bezplatnou inzerciou. Po dlhších úvahách sme sa preto rozhodli pre menšiu zmenu vizuálu, ktorá by posunula náš web dopredu. „Nová šablóna poskytuje čitateľom lepšiu orientáciu na našich stránkach. Zlúčením obsahu v pravej časti webu do jedného stĺpca sme vytvorili väčší priestor pre zobrazovanie článkov. Ak Vás niektorý z nich zaujme,. môžete ho zdieľať priamo z našej stránky, čo doteraz nebolo možné,“ približuje Jaroslav Verlík.

Nová šablóna webu však neumožňuje automatické zobrazovanie ilustračných fotiek pri doteraz publikovaných článkoch. „Doplnenie fotiek pri takom veľkom množstve článkov žiaľ už asi nebude možné. Budeme sa však snažiť o to, aby sa aspoň posledné články z každej kategórie zobrazovali aj s ilustračnou fotkou,“ dodáva Verlík.

„Zmenu vizuálu hodnotím pozitívne. Som veľmi rád, že sa nám zároveň podarilo niektoré časti webu viac sprehľadniť a zjednodušiť. Napríklad v rámci sekcie OZ Veterány.EU sme vytvorili novú rubriku Novinky, v ktorej nájdete všetky články súvisiace s činnosťou nášho združenia,“ dopĺňa predseda združenia a šéfredaktor Jaroslav Filo.

V prípade akýchkoľvek otázok s prevádzkovaním webu nás kontaktujte e-mailom na info@veterany.eu. Vaše tipy a námety jednotlivé články (pozvánky, reportáže, odbornejšie články a seriály…) nám môžete posielať e-mailom na redakcia@veterany.eu, alebo na maily našich redaktorov a spolupracovníkov uvedené v sekcii Redakcia. E-maily súvisiace s činnosťou nášho združenia nám posielajte na zdruzenie@veterany.eu.

Redakcia

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.