PSHZD pozýva: Výměnná setkání modelářů 2010

logospolekV spolupráci s Pardubickým spolkom histórie železniční dorpavy vás srdečne pozývame na Výměnná setkání 2010, ktoré sa sa uskutoční v sobotu 30. 01. 2010 v kulúrnej miestnosti Depa koľajových vozidiel PJ Pardubice (vstup z ulice Na Staré poště). Prístup je z Palachovy třídy za podjezdem naproti Kávovinám, alebo ulicou V Ráji. Z Třídy míru trolejbusom č. 1 alebo 5 na prvú zastávku „17. listopadu“.

Začiatok je o 8:00, koniec podľa potreby – najneskôr však o 12.00 hod. Vstupné 10,- Kč, deti do 10-tich rokov zdarma. Stôl pre výmenu alebo predaj 35,- Kč. Organizátori pozývajú všetkých záujemcov o železnice, MHD a aj modelárov iných oborov, ktorí sa chcú zúčastniť výmenného stretnutia. Na výmennom stretnutí je zabezpečené i drobné občerstvenie.

Vzhľadom k ustanoveniu §1, odst.4) zákona č. 229/1992 Sb., ktoré totálne vymedzuje právo na použitie slova „burza“  iba osobám so štátnym povolením pod hrozbou pokuty 500.000,- Kč, bolo potrebné všetky slová „burza“ nahradiť termínom  „výměnné setkání“. Pokiaľ vás toto „tahá za uši“, môžete požiadať poslancov PSP ČR, aby uvedený zákjon zmenili.

Pardubický spolek histórie železniční dopravy nájdete na ulici Na Staré poště v kultúrnej miestnosti pardubického depa.

Autor: Jaroslav Filo

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.