Prenájom historických vozidiel už nebude tak zložitý

Od 01.08.2013 sa náš portál opäť rozšíri o ďalšiu službu. Tentokrát vyjdeme v ústrety tým, ktorý si organizujú svadby, akcie… a hľadajú na ne veterána s ktorým by si to ešte viac spríjemnili. Práve od augusta si totiž tohto veterána nebudete musieť hľadať sami. Spravíme to za Vás.

Od augusta  zavádzame službu „Prenájom veteránov“  vďaka nej si nebudete musieť hľadať veterána sami. Urobíme to za Vás.

 

 

Ako to bude fungovať?

Organizujete svadbu či akciu ktorú potrebujete oživiť niečím nevšedným?
Po obrade konáte svadobnú hostinu a potrebujete tam nejako prepraviť pozvaných?

Urobte to štýlovo a prenájmite si na túto príležitosť historické vozidlo.

Ako? Veľmi jednoducho.

1. Napíšete e-mail s Vašou žiadosťou na prenajom@veterany.eu a do e-mailu napíšete o aký typ veterána máte záujem (auto, autobus…), na aký termín ho potrebujete a samozrejme miesto konania akcie.

2. Na Vašu e-mailovú adresu Vám odošleme sprostredkovateľskú zmluvu (neobsahuje žiadne “malé písmená” ani podvody) ktorej podpisom sa obe strany zaväzujú na vzájomnej spolupráci pri hľadaní vhodného veteránu.

3. Po podpísaní zmluvy oboma zmluvnými stranami začneme pre Vás hľadať vhodného veterána.

4. Po zostavení ponuky vhodných veteránov Vám zašleme ich obrázky a ak budú k dispozícii aj jednotlivé ceny za prenájom.

5. Po vybraní vhodného veterána nám zašlete sprostredkovateľský poplatok v sume 20,- € a po jeho obdržaní Vám pošleme kontakty na majiteľov daného veterána.

6. Po obdržaní poplatku Vám vystavíme faktúru, alebo príjmový doklad a pošleme Vám ich spolu s podpísanou kópiou zmluvy.

Neváhajte preto a svoje žiadosti nám posielajte (priebežne môžete už od dnešného dňa).

 

MÁTE VETERÁNA A CHCETE HO PRENAJAŤ?

V tom prípade prišiel na to ten správny čas. Pošlite nám jeho fotografie, cenník za prenájom a samozrejme kontakty na Vás a my sa pomocou novej služby Prenájom veteránov pokúsime pre Vás nájsť niekoho kto si Váš veterán prenajme a vy budete na ňom ziskový.

Fotky, informácie a kontakty posielajte tiež na adresu: prenajom@veterany.eu.

 

Martin Žarnovický, Jaroslav Filo a Jaroslav Verlík
Foto: http://fotograf-svadba.sk
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.