Pozývame vás: 5. výročie „Convoy to remember 2010“

ZrazBIRMENSTORF, ŠVAJČIARSKO – Pán gefr. Theo Dietrich z Klubu vojenskej histórie Zobor nám do redakcie poslal pozvánku na zraz viac ako 500 vojenských historických vozidiel, kde sa očakáva príchod až 25 000 nadšencov z celej Európy. Akcia sa uskutoční cez víkend 6. – 8. augusta 2010 vo švajčiarskom Birmenstorfe. Tejto veľkolepej vojenskej akcie sa môžete zúčastniť, buď ako účastník alebo ako divák.

Registračné formuláre pre účastníkov nájdete na webstránke http://www.convoy.ch/ .

Veterány od motocyklov až po tanky budú nielen vystavené, ale možno ich vidieť aj v akcii. Budete mať možnosť vidieť zoskok parašutistov, rovnako ako letecké a ďalšie atrakcie. Kolóna vojenských historických vozidiel absolvuje 30 km spanilú jazdu v krásnej prírode regiónu Fricktal. Jedlo, pitie a zábava budú ponúkané hneď vedľa dobového táboru v štýle druhej svetovej vojny. V tombole bude viac ako 500 military cien. akcia sa koná každé tri roky a súčasná výstavná plocha bude dvojnásobne väčšia ako v roku 2007.

Autor: gefr. Theo Dietrich

Zraz

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.