Pozývame vás: 2. putování po industriálních památkach statutárního města Kladna

Vžlet po industriálnych pamiatkachKLADNO – V spolupráci s Múzeum dopravní techniky vás v sobotu 22. mája 2010 pozývame na okružnú cestu historickým autobusom novodobžmi dejinami kladňanského územia. Preneste sa o 100 rokov do histórie a objavujte krásu industriálnych pamiatok, ktoré sú často neprístupné, či zničené.

 

Pri nástupe do autobusu obdržíte tlačeného sprioevodcu plného ilustrácií, vďaka ktorému budete môcť porovnávať známe i neznáme miesta a zákutia.

Odjazd autobusu je naplánovaný na 10:00 hodinu zo zastávky MHD pred budovou ŽST Kladno, predpokladaný návrat je o 16:30. Cena lístka je 250,- Kč pre osoby staršie ako 15 rokov, deti a osoby ťažko zdravotne postihnuté platia 150,- Kč.

Keďže kapacita autobusu je obmedzená, rezervujte si vaše meisto už dnes prostredníctvom e-mailu MDT.slany@seznam.cz, alebo telefonicky na t. č. 608 433 484. Z dôvodu exkurzie do uzavretých objektov nezabudnite pripísať svoje osobné údjae (dýtum narodenia, bydlisko a iné)

Autor: Petr Šikýř,

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.