POZVÁNKA | Tatranský 1. máj 2024

TATRANSKÁ LOMNICA – VCC Tatranský Oldtimer  a Mesto Vysoké Tatry vás pozývajú na Prvomájový veterán zraz, ktorý sa uskutoční v stredu 1. mája 2024.

Vetrán zraz je určený výhradne pre motocykle a autá vyrobené v rokoch 1948 – 1989. Súčasťou zrazu bude výstava veteránov v parku v Tatranskej Lomnici, prvomájový sprievod a hlavne súťažná retro jazda. Itinerár a súťažné pokyny dostane každý účastník pri prezentácii. Novinkou zrazu budú darčeky pre každého registrovaného účastníka, obed a lístok do tomboly, v ktorej môžete vyhrať hodnotné ceny.

Keďže s organizáciou zrazu sú spojené určité finančné náklady, na retro jazdu a na výstavu do parku budú vpustené len zaregistrované posádky so štartovným číslom. Posádky, ktoré sa chcú len „povoziť“ si môžu nájsť iný veterán zraz, alebo sa zúčastniť ako diváci.

Program:

08:00 – 09:30 Hotel Morava – Registrácia a preberanie veteránov
10:00 1.májový sprievod, tatranská jazda veteránov
12:00 Výstava veteránov v parku, spoločný obed
15:00 Bohatá tombola a vyhlásenie výsledkov

Registrácia na akciu je NUTNÁ na: 1.majtatry@gmail.com. PRIHLÁŠKA NA PODUJATIE

1.májový veterán zraz je stretnutie  historických vozidiel vyrobených v rokoch 1948 – 1989, ktoré spĺňajú technické predpisy pre účastníka cestnej premávky, majú pridelené platné evidenčné číslo alebo evidenčné číslo historického vozidla a zaplatené zákonné poistenie! Stretnutie a jazda historických vozidiel bude prebiehať za plnej premávky podľa propozícii, ktoré  dostane každý účastník pri prezentácii. V prípade poškodenia vozidla si účastníci nebudú vymáhať náhradu u organizátora.

Autor: Jaroslav Filo

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.