POZVÁNKA | S Cecaňou za krásami Slovenska – hrady, zámky, kúpele

SLOVENSKO – ALBATROS klub, o.z. pri RD Bratislava hlavné a Hasičský zbor Priekopa, Železničná spoločnosť Slovensko, Železnice slovenskej republiky a Železničné múzeum slovenskej republiky vás v dňoch 3. – 5. júla 2021  pozývajú od 3. – 5. júla 2021 na trojdňový železničný výlet vlakom ťahaným historickým motorovým rušňom T478.1201 Cecaňa „S Cecaňou za krásami Slovenska – hrady, zámky, kúpele„.

V cene miestenky je zahrnutý výlet vlakom s nocľahom a stravou na trase podľa programu:
SOBOTA 3. júla: Bratislava – Topoľčany (výlet na Topoľčiansky hrad) – Prievidza (ZOO + Bojnický zámok + kúpele Bojnice) – cez Hornú Štubňu – Kremnické bane – Kremnicu (mestský hrad), nocovanie v Kremnici alebo v Bartošovej Lehôtke (Jastrabská skala),
NEDEĽA 4. júla: Zvolen (mestský zámok, Pustý hrad) – Sliač kúpele (kúpanie) – Slovenská Ľupča (Ľupčiansky hrad) –Telgártska slučka – Poprad (nocovanie),
PONDELOK 5. júla: jazda historickou električkou Kométa alebo Trojča z Popradu do Starého Smokovca, lanovkou na Hrebienok, späť historickou električkou do Popradu, potom z Popradu do Liptovskej Teplej (kúpele Lúčky) a cesta späť do Bratislavy.

Plán jazdy sa môže zmeniť podľa dopravnej situácie a počasia.

Vo vlaku bude zaradený aj historický reštauračný vozeň s čapovanými nápojmi a domácimi jedlami.

Miestenky a rezervácie:
Cena pre 1 osobu: 110,- €
Zvýhodnená cena kupé pre 1 – 4 osoby je 400,- €. V cene je zahrnuté ubytovanie v lehátkovom vozni na 2 noci, jazda vlakom, jazda historickou električkou, občerstvenie (káva a čaj) v neobmedzenom množstve v reštauračnom vozni ALBATROS klubu, plná penzia.

V prípade zrušenia jazdy z dôvodu pandemickej situácie ALBATROS klubom, bude vrátené cestovné v plnej hodnote. V prípade storna objednávky zo strany cestujúceho do 13. 6. 2021 bude vrátená plná hodnota, do 20. 06. 2021 bude vrátených 50%, do 27. 06. 2021 bude vrátených 25% z hodnoty cestovného a po 27. 06. 2021 sa cestovné nevracia, ako aj z dôvodu nevyužitia služby.

OBJEDNÁVKY MIESTENIEK:
Počet miest je obmedzený! Predpredaj miesteniek výhradne e-mailom na adrese: albatrosklub@albatrosklub.sk, kde vám pošleme všetky podrobnosti k úhrade a akcii, do 30. 06. 2021.

Nenechajte si ujsť skvelú atmosféru jazdy vlakom za pamiatkami a krásami Slovenska a objednajte si miestenky už dnes !

ALBATROS klub, o.z. RD Bratislava hlavné, Tupého ul. 4, 813 05 Bratislava
Informácie denne po 15:00: 0907 244 150; www.albatrosklub.sk; albatrosklub@albatrosklub.sk

Mgr. František Šiller
reklama a propagácia
ALBATROS klub

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.