POZVÁNKA | Retro Vianoce s Tatranskými elektrickými železnicami

VYSOKÉ TATRY – Veterán klub Železníc Poprad Vás srdečne pozýva na nostalgické jazdy historických električiek EMU 26.001 „Kométa“ a EMU 89.0001 „Trojča“, ktoré sa uskutočnia 26. decembra 2021 a 2. januára 2022 (Kométa), resp. od 27. decembra 2021 do 1. januára 2022 (Trojča). Akciu je možné spojiť s návštevou Ľadového domu na Hrebienku.

Historická električka Trojča vykoná dve jazdy z Popradu do Starého Smokovca a späť .
Historická električka Kométa zase pôjde z Popradu do Starého Smokovca odkiaľ vykoná dve jazdy do Tatranskej Lomnice a následne sa vráti späť do stanice Poprad-Tatry.

V električke Kométa platí úsekové cestovné Poprad-Tatry – Starý Smokovec a Starý Smokovec – Tatranská Lomnica v hodnote 4,- €, resp. 2,- € pre deti od 6 do 15 rokov. Pri jazde Trojčaťom platí cestovné 3,- €, resp. 2,- € pre deti od 6 do 15 rokov. Celodenný lístok stojí 12,- € na Kométu a 10,- € na Trojča. Deti do 6 rokov v sprievode platiacej osoby cestujú zdarma. Iné zľavy a výhody v historických električkách neplatia.

Autor: Jaroslav Filo

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.