POZVÁNKA | Prelomenie Hrona 2023 s bohatým programom

VEĽKÉ KOZMÁLOVCE – Pozývame vás na akciu Prelomenie Hrona 2023, ktorá sa uskutoční dňa 5.8.2023 vo Veľkých Kozmálovciach.

Prelomenie Hrona je historické podujatie zamerané na bojovú ukážku z 2. svetovej vojny, ale rovnako prezentáciu OSSR, polície SR, hasičov, záchranárov a ďalšie zaujímavé ukážky. Ide o 4. ročník podujatia a rozhodli sme obohatiť podujatie aj o zraz vojenských vozidiel.

Ak máte záujem zúčastniť sa s technikou, budeme sa tešiť. Pre všetkých zúčastnených s technikou je pripravený program ako opekačka, stanovanie, diskotéka, kúpanie, spanilá jazda, jazda zručnosti, voľné jazdy, súťažné jazdy a ďalšie… príchod účastníkov je možný už vo štvrtok (prehodnotíme ešte aj stredu). Možné je zúčastniť sa s akoukoľvek vojenskou technikou bez ohľadu na armádu alebo obdobie. Ak by ste mali záujem prísť, prosím Vás o vyplnenie nasledovného formulára. Následne Vám na email budeme posielať podrobnejšie informácie o programe.

Formulár pre TECHNIKU je k dispozícii TU

KVH SLOVENSKÁ BRÁNA
kvh.slovenskabrana@gmail.com

@prelomenie Hrona 2023

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.