POZVÁNKA | Medzinárodný deň detí v Depe Krasňany

BRATISLAVA – Dopravný podnik Bratislava vás pozýva na oslavu Medzinárodného dňa detí, ktorá sa uskutoční už túto sobotu 4. júna 2022 od 10:00 do 17:00 v Depe Krasňany.

 

 

 

Program:

Okrem Osmiankových rozprávok o princeznách v podaní Bratislavského bábkového divadla (o 11:00), bude pre najmenších návštevníkov pripravené aj obľúbené maľovanie na tvár a trblietavé tetovačky, vymaľovávanie tričiek s motívom električky, originálne darčeky a zábavný fotokútik.

Dopravný nadšenci sa zase môžu tešiť na výstavu historických i moderných električiek, ukážku nakoľajovania električky a magnetických bŕzd, okružnú jazda električkou cez depo – linka č.   a ukážku elektrobusu s prejazdom cez umyvárku.

V oddychovej zóne si budete môcť posedieť pri dobrej káve od Coffee Brothers, no chýbať nebude ani Foodtruck so skvelými hamburgermi a hotdogmi od Lokal unas a pre všetkých maškrtníkov bude v ponuke aj cukrová vata a zmrzlina.

Chýbať nebude ani predaj suvenírov, náborový stánok pre záujemcov o prácu v dopravnom podniku a vyvrcholením podujatia bude nepochybne vystúpenie Kristíny (o 15:00).

Dopravu návštevníkov do areálu podujatia zabezpečí mimoriadne vypravená električková linka č.  7 , ktorá bude premávať cca od 09:38 do 17:34 v 15–minútovom intervale na upravenej trase Hlavná stanica – Blumentál – Račianske mýto – Račianska – Stanica Vinohrady – Depo Krasňany a späť. Cestovný poriadok nájdete TU. Využiť môžete aj pravidelné spoje liniek  (Rača – Petržalka) a  51  (Depo Krasňany – Trnavské mýto) s výstupom na zastávke Depo Krasňany.

Autor: Jaroslav Filo

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.