POZVÁNKA | MDD jazda s Cecaňou na Čachtický hrad

BRATISLAVA, ĆACHTICE – ALBATROS klub pri RD Bratislava hlavné, Železničná spoločnosť Slovensko, Železnice Slovenskej republiky a Železničné múzeum Slovenskej republiky vás 1. júna 2024 pozývajú na MDD jazdu  na Čachtický hrad s historickým motorovým rušňom T 478.1201 „Cecaňa“ na trati Bratislava, hlavná stanica – Pezinok – Trnava – Leopoldov – Piešťany – Nové Mesto nad Váhom – Čachtice – Višňové a späť.

 

PROGRAM PODUJATIA:

Čaká na vás nezabudnuteľný výlet motorovým vlakom, v ktorom sa budú počas jazdy čítať rozprávkové knižky z kníhkupectva Martinus, ktoré si budú môcť deti odniesť domov. Zo zastávky Višňové sa vyberiete na Čachtický hrad, kde na budú nádvoriach ukážky šermovania a iné zaujímavosti. Po ceste z hradu navštívite Čachtické podzemie pod Drugetovou kúriou, kde zakončíme našu návštevu Čachtíc.

Všetky deti budú za čítanie knižiek odmenené sladkosťami z Pečivární Sereď. Vo vlaku bude zaradený aj historický reštauračný vozeň WR s možnosťou občerstvenia. Nebude chýbať tradičná tombola, súťaž v kreslení a predaj materiálov so železničnou tematikou.

V cene miestenky je zahrnuté aj vstupné na Čachtický hrad, do Drugetovej kúrie a podzemia, kde bude pripravený program pre deti.

Cena miestenky pre dieťa od 3 do 15 rokov: 30,- €
Cena miestenky pre dieťa do 3 rokov bez nároku na miesto: zadarmo
Cena miestenky pre dospelého do 65 rokov: 50,- €
Cena miestenky pre dospelého nad 65 rokov: 30,- €

Rezervácie miest vykonajte mejlom na adrese albatrosklub@albatrosklub.sk a nezabudnite uviesť meno, priezvisko, telefónne číslo a počet osôb (detí a dospelých).

Cestovný poriadok bude zverejnený po schválení na tomto mieste na stránke albatrosklub.sk a prípadne aj na tejto stránke.

Autor: Jaroslav Filo

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.