Pošlite zvuky a iné podklady k tvorbe hry pre ŠM 11 a RTO

22.8. 2009 – So zaujímavou iniciatívou sa na našu redakciu obrátil náš čitateľ Rudolf Horák. Plánuje vyrobiť hru, v ktorej si budete môcť virtuálne zajazdiť na historickom autobuse ŠM-11. K výrobe hry potrebuje najrôznejšie podklady. Tu je jeho email:

Jako malý kluk z Kolína jsem miloval autobusy. Muj nejoblíbenější autobus je ŠM-11 který jsem miloval jako chlapec.  Dokonce jsem s ním měl malý příběh, když řidič autobusu v Kolíne skřípnul mému taťkovy ruku ve dveřích, když mě předával na schody.  No naštěstí se nic nestalo.
Poslední dobou začínají modeláři přidávat staré české autobusy do počítačových simulátoru.  Většina jich jsou zdarma, jako je VBUS.  Mužete se na to podívat na google. Typy ŠM-11 a RTO jsou málo vidět.  Ja začínam projekt do VBUS a chtěl bych tyto typy přidat do hry.  A by hra byla co nejblíž realitě, tak potřebuju nahrané opravdové zvuky.  Bylo by mozné kýmkoliv poslat tyto zvuky a nějaké pomucky k nakreslení těchto autobusu?  Stránka Veteranbus je pro mě výborný začátek.
Tady jsou zvuky ktere bych potřeboval od kohokoliv. Nahrané od ŠM-11,DL-11, Karosy 731 a  a stejně pro RTO.
1. blinkry
2. troubění (jako mají auta)
3. motor
4. startování motoru
5  vypínaní motoru
6. zvonek (s tlačítkami na upozorněni, aby řidič zastavil)
7  zvonek (aby lidi ukončily nástup a výstup
8  otevřeni dveří
9  zavřeni dveří
10 další zvuky co mě chybí
Dekuji všem moc a doufam ze se hru podaří sestavit.
Rudolf Horák
E-mail: Rudedog97@aol.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.