Posledná ŠM11 vč. 26669 – renovácia pokračuje v interiéri

p1010396Práce na poslednom vyrobenom autobuse rady Šx 11 sa postupne presúvajú do interiéru autobusu. Dokončuje sa oprava dverného mechanizmu, striekajú sa jednotlivé dvere a kontroluje sa predná a zadná náprava. Chybné veci sa samozrejme vymieňajú. Určitým problémom bol výber správnej podlahovej krytiny na podlahu autobusu. Čo fotka existujúcich autobusov, to iná podlaha. Nakoniec bola vybraná po viacerých konzultáciách  podlahová protišmyková  krytina S 2 a hladká podlahovina sivej farby od spoločnosti Gumex.
Od tej istej spoločnosti boli kúpené nové okenné gumové profily. Ako veľký problém sa však javí zohnanie nových, alebo lepších okrasných hliníkových líšt či už do interiéru alebo na prekrytie vonkajších spojov karosérie. Naopak sa podarilo zabezpečiť výrobu  originálnych čiernych bužíriek do všetkých druhov hliníkových líšt. Ak bude mať niekto záujem, stačí sa ozvať.  Musela sa akceptovať požiadavka výrobcu na minimálne množstvo, čo je potreba asi pre 10 autobusov.

1 Comment

  1. Paráda čo robíte s týmito podla mňa najlepšie dizajnovanými autobusmi svojej doby

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.