Objavujeme: Vojenské veterány v bratislavskom prístave

BRATISLAVA – Dnešné objavovanie zabudnutých veteránov je veľmi kuriózne. Vojenské veterány – tanky, obojživelník a nákladné automobily Praga V3S sme totiž objavili úplnou náhodou pri prechádzaní Prístavným mostom. Keď sme na chvíľku zastali aby sme sa pokochali pohľadom na zamrznutý Dunaj a atmosféru v prístave, úplnou náhodou nám padol zrak na jeden z polostrovov. Na ňom sme totiž len niekoľko metrov od mosta uvideli doposiaľ neznámy sklad a pri ňom odstavené vojenské veterány. Zatiaľ síce nevieme komu patria a čo tam robia, vieme však že sú tam odstavené už niekoľko rokov. V prípade, že o nich viete niečo viac, budeme veľmi radi ak sa o tom s nami podelíte.

Text a foto: Jaroslav Filo

5 Comments

  1. Teda pozerám že Ivan si pekné zákutie vytvoril pri Dunaji.Kto vie čosi o nájdenom tanku T 34 z druhej svetovej vo vodách Dunaja?

  2. vie mi niekto poradit kde sa da na zap.slovensku jazdit na tanku alebo na bvp?potrebovala by som to ako darček pre manžela,kedysi na vojne na tom jazdil,Dakujem za každu radu

  3. v sturove sa dá…hned vedla kupaliska…cena 5€ ale to bolo pred 2 rokmi ale mozno to je este

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.