Objavujeme: Tajomný vlek pri Vranove nad Topľou

28102010184VECHEC – S otcom som bol na družstve v obci Vechec pri Vranove nad Topľou a vedel som že väčšinou na družstvách sa nachádzajú pekné veterány Tak som popzerať a v okolí družstva, presnejšie na nejakej záhrade za domom, som náhodou zbadal tento vrak autobusového prívesu. Veľmi ma to potešilo lebo mám veľmi rád staré veterány a hneď som ho išiel odfotiť foťákom, hoc len tým z mobilu ale aspoň niečo. Škoda že je to už vrak. No foto zrčite aj tak poteší, lebo takýchto vlekov už nie je veľa. Aj keď je tento vlek v dosť biednom stave, možno ho predsa len niekto zrenovuje.

28102010184

28102010183

Autor: Jozef Kostura

V prípade, že aj vy viete o nejakom zaujímavom chátrajúcom veteráne, netradičnom pamätníku z oblasti dopravnej nostalgie, či iných iných netradičných veciach spadajúcich do reportážneho cyklu Objavujeme, neváhajte a dajte nám o tom vedieť prostredníctvom e-mailovej adresy redakcia@veterany.eu.

Redakcia

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.