Objavujeme: Dočká sa táto Praga RND svojej záchrany?

Byl jsem se původně podívat na místo cca 5km vzdálené, kde v bývalých garážích po vojácích byla docela dlouho zaparkovaná Škoda RTO. Bohužel RTO jsem již  nenalezl, nicméně bratr který byl se mnou, si cestou vzpomněl na zaparkovaný „babosed“. Vzhledem k faktu že je viditelný ze silnice, tak jsme ho nalezli docela snadno. Nicméně až když jsme přešli přes pole blíž, bylo poznat že se nejedná o vlek, ale o PRAGU RND. Stav je žalostný, ale na svůj věk není až zase tak katastrofální. Vzhledem k rozházeným pomůckám na včelaření po celém okolí, si myslím že ho majitel jako včelín již delší dobu nepoužívá.

Za poslanie tohto článku ďakujeme Pánu Petrovi Svobodovi. V prípade záujmu o bližšie informácie o tomto unikátnom autobuse nás kontaktujte e-mailom na redakcia@veterany.eu. Na rovnakej adrese očakávame aj ďalšie tipy a námety do tohto zaujímavého reportážneho cyklu.

Redakcia

1 Comment

  1. dobry den prosim vas neviete kde si mam najst vsetky autobusi co premavali v ceskoslovensku aj pred 1 svetovou vojnou?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.