Nedeľná náladovka: Jazdy trenčianskou električkou za polročné vysvedčenie

TRENČIANSKA TEPLÁ, TRENČIANSKE TEPLICE – V sobotu 4. februára 2012 sa 102 ročná električka opäť vydala na svoju jazdu, aby všetky deti a študentov odviezla za vysvedčenie a spríjemnila im tak jeden z prázdninových dní. Tí, ktorí mali na vysvedčení samé jednotky mali jazdu zadarmo, ostatní cestujúci sa mohli odviesť za 1,- €. Na jazdy do Trenčianskych Teplíc sa tentokrát vydala električka 411-902.0 „Delimonka“ premávajúca z Trenčianskej Teplej o 10:30, 12:30 a 14:30, respektíve z Trenčianskych Teplíc o 11:00, 13:00 a 15:00. A  hoci vonku panovalo mrazivé počasie, ľudí to rozhodne neodradilo a električka jazdila celkom slušne zaplnená.

Ďalšie jazdy na Trenčianskej elektrickej železnici by sa mali uskutočniť 10. marca 2012 pri príležitosti Medzinárodného dňa žien. Dovtedy si ale môžete pozrieť fotky z poslednej akcie ktoré nám do redakcie poslal Pán Juraj Balažoviech. Prajeme Vám príjemnú nedeľu.

Text: Jaroslav Filo
Foto: Juraj Ševčík

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.