NÁVRATY | Deň otvorených dverí v Continental Púchov

PÚCHOV – V nedeľu 1. mája 2022 zorganizoval Veterán klub Manín výstavu historických vozidiel, ktorá sa uskutočnila v rámci Dňa otvorených dverí v Continental Púchov. „Na tejto akcii sme ako tvorcovia YouTube kanálu Československá televízia hosťovali v zložení doktor, sestrička, sanitár, vojaci ČSĽA a príslušníci Verejnej Bezpečnosti,“ približuje Ash Sumpter, jeden z účastníkov.

„Ako zoskupenie tvorcov kanálu Československá televízia sme radi, že sme sa mohli pripojiť k úžasným vozidlám Veterán Klubu Manín a spoločne pripomenúť návštevníkom prvomájového dňa otvorených dverí, aké to boli za čias Československa. Z nášho repertoáru sme predstavili Škoda 1203 TAZ v úprave sanitky spolu s Dr. Burchenmeirom z NDR a jeho šarmantnou sestričkou. Na bezpečnosť dohliadali zložky vojska ČSĽA a príslušníci Verejnej bezpečnosti. Z nášho pohľadu si ľudia akciu užili, o čom svedčí množstvo fotografií, ktoré si s nami ľudia robili počas našej návštevy niekoľkých výrobných hál Continentalu, niekdajších „púchovských gumární“. Vidíme sa na ďalších zrazoch!“

Youtube kanál Československej televízie si môžete pozrieť TU.

Autor: Jaroslav Filo
Foto: Ash Sumpter

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.