Nábor nových redaktorov

A je to tu. Prázdniny skončili a náš veteránsky spravodajský portál opäť začína fungovať v normálnom režime. Obnovujú sa odbornejšie články a seriály. Chýbať nebudú ani reportáže zo zaujímavých veteránskych akcií. Vzhľadom na školské a pracovné povinnosti našich redaktov žiaľ nedokážeme zabezpečiť efektívne fungovanie nášho webu tak ako tomu bolo v minulosti. A preto prišiel čas na nábor nových redaktorov.

Preto máme ponuku, ktorá zaujme možno práve vás. Aby sme zabezpečili čím ďalej tým lepší chod webu, obraciame sa k Vám s ponukou miesta redaktora na Veterany.eu.

Úlohou redaktorov je písať články, seriály, reportáže, pozvánky… Fotoaparát alebo kamera, ovládanie cudzích jazykov či prípadné skúsenosti s písaním článkov sú výhodou. Záujemcovia však nemusia len písať články. Budeme radi ak by zháňali informácie o akciách, jazdách, vozidlách.., starali by sa so rôzne časti webu ako napr. najbližšie akcie, cestovné poriadky…., pripadne mali návrhy na zmeny, doplnenia…

Čo ponúkame:

získanie skúsenosti s novinárskou činnosťou
možnosť stať sa súčasťou nášho tímu (získanie novinárskeho preukazu)
vlastnú e-mailovú adresu v tvare vasemeno@veterany.eu
možnosť získať voľné/zľavnené cestovné lístky na vybrané veteránske akcie (napr. TREŽ……)
zvýhodnené vstupy na vybrané veteránske akcie

V prípade záujmu nás kontaktujte na e-mailovú adresu redakcia@veterany.eu, na ktorú nám môžete posielať Vaše články, tipy a námety… Po „skúšobnej dobe“ (určitom čase) Vám vytvoríme prístupové konto do redakčného systému, vďaka ktorému budete môcť sami pridávať články na náš portál.

Redakcia 

 
 

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.