Digitalizované logá ČSAD na stiahnutie – free!

CSAD Logo3. 4. 2009 – Pri príležitosti 60. rokov ČSAD sme pre vás pripravili nevšedný darček – dve dobové plne digitalizované vektorizované logá ČSAD, ktoré sa svojho času striekali na karosérie autobusov. Pri digitalizácii logotypov sme vychádzali z autentických fotografií, ktoré sme verne previedli do digitálneho formátu aj s geometrickými ,,nepresnosťami“. Práve táto autenticita – v službách dnešnej modernej digitálnej techniky a tlače – vám umožní nechať si vyrobiť absolútne vernú kópiu šablóny pre prípad, ak by ste logo chceli nastriekať napríklad na svojho veterána, alebo si nechať zhotoviť nálepky a podobne. Obidve logá sa mierne odlišujú použitými fontami (písmami), ktoré sa používali svojho času, ako aj miernym farebným posunom.

Logá sú uložené vo vektorovom formáte EPS. Tento formát zachováva absolútnu vernosť zobrazenia aj pri extrémnych zväčšeniach či zmenšeniach – tieto logá skrátka môžete použiť od veľkosti hrášku po megabillboard, od komerčnej či kancelárskej tlače, cez publikovanie na webe až po obrázok do mobilu! To všetko bez najmenšej straty vizuálnej kvality. Logá si môžte v bežných grafických aplikáciách preuložiť pre rôzne potreby.

Zo strany redakcie Veteranbusu môžete použiť digitálne logá ČSAD na ľubovoľný účel. Avšak logá ako autorská, prípadne ochranná známka, ku ktorej sa vzťahujú autorské práva, sú vo vlastníctve majiteľa značky.

V prípade ak potrebujete logá preuložiť do JPG, PDF, TIFF, PSD, GIF, PNG a množstva ďalších formátov, kontaktujte nás na: redakcia@veterabus.sk a my vám  ich preuložíme a pošleme späť na e-mail. Samozrejme, zadarmo:)  Ak by ste však potrebovali inú alebo upravenú digitalizovanú verziu loga ČSAD, vyrobíme vám ju podľa vašich požiadaviek iba od 10 EUR/300 Kč. Rovnako tak vám môžme profesionálne digitalizovať vaše klubové logá, logá vozidiel, erby, emblémy a podobne.

LOGO ČSAD SI STIAHNITE KLINUTÍM NA:

csad_logo_public (EPS, 509kB)
logo_csad2_public (EPS 255kB)

Užívajte vo všetkej počestnosti a zdraví—:)

ver

3 Comments

  1. Jeeeej diky pekne uz to viacery hladali a z fotky autobusa to je o nicom, Diky.

  2. Zdravím, formát EPS mi nejde vůbec v ničem otvorit. Mohol by niekto to urobit za mňa a poslat na mail ? Díky moc !!!!

  3. Zdravim Marcel, i ked odpisujem trochu neskor, ak potrebujete otvorit subor EPS, poslite mi ho na info@veterany.eu a ja Vam to preulozim podla potreby – subor PDF, JPG, AI, TIFF, podla toho kde ho chcete pouzit a akym grafickym softverom disponujete.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.