Linková RTO-čka z Hokoviec ,,zarezávala” v úvodnej časti markizáckej show Farma

Nová markizácka reality show Farma sa rozbehla doslova iba pred niekoľkými dňami a hneď v prvom dieli tejto relácie sme si mohli pomerne dosýtosti vychutnať zelenú linkovú RTO-čku majiteľa Štefana Píriho z Hokoviec, ktorú ju zapožičal na natáčanie pre televíziu Markíza. Úlohou RTO-čky bolo odviezť účinkujúcich show Farma z centra Bratislavy na lazy, kde na nich čakal ich prechodný farmársky domov. Na leteckých záberoch ale aj z interiéru sme teda mohli vidieť RTO-čku v akcii naprieč Slovenskom.  Pritom poznamenajme, že autobus je v predrenovačnom stave a podľa vyjadrenia majiteľa Š. Píriho, Markíza mala záujem práve o prevádzkový stav. Sme radi, že k RTO-čke sa Markíza dopátrala práve cez náš portál veterany.eu. Jazdu si nádejní farmári pochvaľovali, až na jedinú tehotnú účastníčku, ktorej teda jazdu staručkou RTO-čkou za týchto okolností pochopiteľne nezazlievame -:) Televízia Markíza nám prisľúbila fotografie a materiály z natáčania a tak sa ich v najbližších dňoch – pevne veríme – dočkáme.   Dovtedy, ak máte záujem vidieť prvý diel seriálu Farma s RTO, navštívte webstránky Markízy (www.markiza.sk), kde vo videoarchíve relácií nájdete, čo vás zaujíma… -:)
(ver)

1 Comment

  1. Škoda, že som tú RTO-čku nemohol vidieť, pretože vtedy, jak išla Farma, som mal na práci niečo iné 🙁 Ale po kúskoch som to videl, lebo ma furt volali 🙂 Už sa teším na fotky, a jak bude čas, tak si tú časť Farmy aj pozriem.
    Mimochodom, v ďalších dieloch Farmy sa objavil aj historický traktor 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.