KHKV RD Haniska pri Košiciach informuje: Mikulášske jazdy do Prešova sú už takmer vypredané

M 131 MagdaKOŠICE, PREŠOV – KHKV RD Haniska pri Košiciach vám spoľutovaním oznamuje, oba mikulášske nostalgické vlaky z Košíc do Prešova sú už beznádejne vypredané. Posledné voľné miesta sú už len v smere Prešov – Košice z odchodom z Prešova o 10:10. Preto sa prosím informujte e-mailom na khkv@khkv.sk, alebo na t.č. 0902 142 600. (V takom prípade vám odporúčame odviesť sa z Košíc do Prešova normálnym vlakom s odchodom o 8.30 hod a počkať na príchod historického vlaku v Prešove. Do Košíc Vás následne odvezie historický vlak KHKV a Mikuláš deti obdarí balíčkom.

Organizátori týchto Mikulášskych jázd, ktoré sa sa konajú v sobotu 4. decembra 2010 vám subujú, že budúci rok sa pokúsia pridať ešte jeden pár nostalgických vlakov. tento rok to však z technických dôvodov nie je možné.

Viac informácií o Mikulášskej jazde z Košíc do Prešova nájdete TU.

KHKV vám zároveň ponúka niekoľko zaujímavých tipov na darčeky pre Vaše deti a Vašich blízkych. Celá ponuka má jedno spoločné, všetky knihy, pexesá, maľovanky či pohľadnice…, sú o vláčikoch a pre tých, ktorí majú radi vlaky. Želáme Vám šťastnú ruku pri výbere a skvelý pocit z dobrej kúpy. Azda bude ešte lepší, ak si uvedomíte, že výťažok z predaja poputuje na záchranu historických koľajových vozidiel v opatere KHKV – Klubu historických koľajových vozidiel. Obchodné podmienky sú uvedené v závere ponukového listu. (V prípade záujemcov z Košíc a okolia je možné tovar prevziať aj osobne, alebo zarezervovať na mikulášsku jazdu 4. decembra 2010.)

Kompletnú ponuku darčekových tipov nájdete TU.

Zdroj: Klub historickýchj koľajových vozidiel
Úprava: Jaroslav Filo

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.