Kde sa nachádzajú tieto vozidlá?

Kde sa nachádzajú tieto vozidlá?Do redakcie nám zaslal čitateľ tieto fotografie so žiadosťou o publikovanie. Má záujem o jedno z nich, avšak autor fotografií, ktorý ich údajne zverejnil na diskusii K-REPORT, trochu zlomyseľne neuviedol, kde sa stroje nachádzajú. Kontaktujte redakciu.

 

 

 

Kde sa nachádzajú tieto vozidlá?
Kde sa nachádzajú tieto vozidlá?
Kde sa nachádzajú tieto vozidlá?
Kde sa nachádzajú tieto vozidlá?
Kde sa nachádzajú tieto vozidlá?
Kde sa nachádzajú tieto vozidlá?

3 Comments

 1. Dobrý den

  výše uvedená skupina autobusů a nákladních vozidel je mi známa. Má svého majitele, který chystá jejich renovaci (asi ne úplně všech) – před třemi lety jsem viděl jeho RTO MTZ ročník tak kolem let 1966-1968. Je pojízdné, má SPZ. Prozatím má nátěr v základové barvě a tedy soudím, že bylo před dokončením.
  Stál jsem u něj a doslova se „slzou v oku“ – protože to je RTO bez GO ze 70. let tedy prakticky v původním výrobním stavu
  Byl jsem tam několikrát, ale měl jsem smůlu, majitele jsem nikdy nezastihnul.
  A právě proto mám obavy že nejsem oprávněn sdělit místo kde se nacházejí.
  Nejen že nemám souhlas majitele, ale je tu nebezpečí, že by se někteří „také_fandové“ mohli na ono místo vypravit s cílem zajistit si pro sebe nějaké trofeje a tím tak odstavená vozidla určená k záchraně znohodnotit. íte mám již s tím velice neblahou zkušenost.
  Jinak se mi Vaše stránky velmi líbí – objevil jsem je až dnes. A pokud Vás můj příspěvek nepopudil – rád bych se stal dalším dopisovatelem …. 🙂
  S veškerou úctou a s pozdravem
  PepeQ

  P.S. to RTO MTZ na foto není – je pravděpodobně někde garážované

 2. Prosím o pomoc…Jsme parta řidičů, kteří by rádi přispěli k záchraně naší legendy RTO..Nevíto někdo o nějaké dostupném vraku, který be se dal využít na renovaci…Předem dík řidiči z karlových Varů..

 3. MTZ odtamtud je v dobrých rukou, prochází renovací a během roku 2009 by se mělo oficiálně představit.
  P.S. jistý dopravní podnik z ČR.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.