Kalendár akcií 2014: Sezóna v železničnom múzeu Bratislava-Východ

VE ALBATROSBRATISLAVA – Tohtoročná múzejná sezóna v Železničnom múzeu Bratislava východ bude trvať od 15. apríla do 15. októbra. Počas tohto obdobia bude múzeum otvorené pre verejnosť vždy v stredu a sobotu od 10:00 do 17:00. V sobotu bude navyše pre návštevníkov pripravená možnosť prezrieť si expozície múzea so sprievodcom (sprievodca bude k dispozícii na mieste určenom na tabuli umiestnenej pri vchode do archívu a knižnice v administratívnej budove múzea).

Skupinové návštevy, alebo návštevy mimo uvedeného času si treba dohovoriť najneskôr 7 dni vopred na telefónnom čísle 02 / 2029 7296 alebo prostredníctvom e-mailu na adrese tunega.michal@zsr.sk.

Okrem pravidelných dní v sezóne pre Vás pripravujeme aj nasledujúce podujatia:

Dátum Podujatie
12. apríla 2014 Otvorenie sezóny v Železničnom múzeu Bratislava Východ
17. mája 2014 Noc múzeí a galérií v Železničnom múzeu Bratislava Východ
14. a 15. júna 2014

16. celoslovenský zraz historických železničných vozidiel
Rendez 2014

11. októbra 2014  Ukončenie sezóny v Železničnom múzeu Bratislava Východ

 

POZOR! Upozornenia o prípadných zmenách vo vyššie uvedených termínoch budú uverejnené na týchto stránkach, na stránkach Múzejno-dokumentačného centra, alebo priamo v priestoroch Železničného múzea Bratislava Východ.

Múzejno-dokumentačné centrum ŽSR sa teší na Vašu návštevu.

Zdroj: Múzejno-dokumentačné centrum ŽSR

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.