Kalendár akcií 2012: Dopravná nostalgia v meste Teplice

TEPLICE – Spoločnosť Veolia Transport aj toho roku pripravila vyhliadkové jazdy historickým trolejbusom Škoda 9 Tr 28 HT ≠105 z roku 1980 na linke 11 a historickým autobusom Karosa ŠL 11 1310 ≠57 z roku 1981 na linke č. 40. Obe vozidlá budú premávať v dňoch 05., 26. a 27. 05., 16. 06., 07. 07., 28. 07., 18. 07. a 29. 09. 2012.

 

 

 

NOSTALGICKÁ TROLEJBUSOVÁ LINKA č. 11

Trasa linky:

NOVÁ VES – Javorová – Topolová – Bílá cesta – Slovenská – Třešňovka – Opavská – Bílinská – Okresní soud – Mariánský dvůr – Nemocnice – Libušina – Jateční – Křižíkova – Benešovo náměstí – Hotel de Saxe – Masarykova – U Vlastního krbu (jen směr tam) – Trnovany,Policie ČR – Trnovany – Trnovany,Modlanská – Trnovany,Somet – Šanov II Trnovanská – ŠANOV II – Areál Labe – Fráni Šrámka – Šanov II škola – Panorama a späť

Cestovný poriadok:

Nová Ves 10:49 12:49 14:49 16:49
Bílá cesta 10:53 12:53 14:53 16:53
Třešňovka 10:57 12:57 14:57 16:57
Nemocnice 11:03 13:03 15:03 17:03
Benešovo nám. 11:10 13:10 15:10 17:10
Trnovany,Policie ČR 11:17 13:17 15:17 17:17
Šanov II 11:24 13:24 15:24 17:24
Panorama 11:28 13:28 15:28 17:28

 

Panorama 10:01 12:01 14:01 16:01
Šanov II 10:05 12:05 14:05 16:05
Trnovany,Policie ČR 10:14 12:14 14:14 16:14
Benešovo nám. 10:20 12:20 14:20 16:20
Nemocnice 10:28 12:28 14:28 16:28
Třešňovka 10:33 12:33 14:33 16:33
Bílá cesta 10:38 12:38 14:38 16:38
Nová Ves 10:42 12:42 14:42 16:42

 

NOSTALGICKÁ AUTOBUSOVÁ LINKA č. 40

Trasa linky:

TEPLICE,ŘETENICE,TOLSTÉHO – Teplice,Řetenice,Sklářská – Teplice,Řetenice,sídliště – Teplice,Řetenice,Perla – Teplice,Nemocnice – Teplice,Mariánský dvůr – Teplice,Zámecká zahrada – Teplice,Alejní – Teplice,Benešovo náměstí – Teplice,Hotel de Saxe – Teplice,Masarykova – Teplice,U Vlastního krbu (jen směr tam) – Teplice,Trnovany,Policie ČR – Teplice,Trnovany,Červený kostel – Teplice,Městské sály – Teplice,Dopravní podnik – Novosedlice,Lípa – Novosedlice,pošta – (Novosedlice) – Novosedlice,Bystřická – Novosedlice,SEKO – Dubí,Bystřice,papírny – Dubí,Bystřice,B.Němcové – Dubí,Bystřice,Dlouhá – Dubí,Bystřice,Tovární – Dubí,zdravotní středisko – Dubí,porcelánka – Dubí,Krušnohorská (jen směr tam) – Dubí,Městský úřad – Dubí,škola – Dubí,kostel – DUBÍ,LÁZNĚ a späť

Cestovný poriadok:

Řetenice,Tolstého 10:58 12:58 14:58 16:58
Nemocnice 11:04 13:04 15:04 17:04
Benešovo nám. 11:10 13:10 15:10 17:10
Trnovany,Policie ČR 11:17 13:17 15:17 17:17
Novosedlice pošta 11:23 13:23 15:23 17:23
Dubí,Bystřice, B.Němcové 11:28 13:28 15:28
Dubí,Měst.úřad 11:34 13:34 15:34
Dubí,lázně 11:30 13:38 15:38

 

Dubí,lázně 11:52 13:52 15:52
Dubí,Měst. úřad 11:56 13:56 15:56
Dubí,Bystřice, B.Němcové 12:02 14:02 16:02
Novosedlice,pošta 10:06 12:07 14:07 16:07
Trnovany,Policie ČR 10:14 12:14 14:14 16:14
Benešovo nám. 10:20 12:20 14:20 16:20
Nemocnice 10:27 12:27 14:27 16:27
Řetenice,Tolstého 10:31 12:31 14:31 16:31

Spracoval: Jaroslav Filo
Zdroj: http://teplice.veolia-transport.cz/dopravni-sluzby/nostalgicke-linky/

Buďte prví komentujúci

Pridať komentár

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.