Hľadá sa táto atypická varianta autobusu ŠL-11

1,Jeden z čitateľov v ČR sa obracia s prosbou na všetkých, ktorí by mu vedeli pomôcť vypátrať, kde sa v súčasnosti nachádza autobus ŠL-11, ktorý vidíte na obrázkoch. Pomohli by mu akékoľvek informácie. Podľa posledných údajov autobus stál dlhé roky v Téšovicích u Sokolova, kde sa jej podľa všetkého ujal údajný renovátor pravdepodobne z okolia Karlových Varov a odviezol ju nevedno kam.

Tento autobus ŠL-11 je podľa všetkého jedným z 15-20-kusovej série linkových vozidiel, ktoré majú atypicky osadené predné a stredné búchacie dvere (na obrázkoch sú len netovárensky prerobené dvere). Údajne má aj hliníkové lemy blatníkov a rovnaké sedačky ako brněnská 1305. Jazdila v DP Mariánske Lázně.

Keďže ide o atypický kus, bola by veľká škoda rozobrať ho na súčiastky alebo diely k renovácii iných vozidiel. Ak máte akékoľvek informácie k tomuto autobusu, píšte na e-mail: info@veterany.eu.

-red-

4 Comments

  1. Dobrý den, jmenuji se Zdeněk Vyskočil a jsem z Rakovníka.
    Chtěl jsem podat jen malou informaci o autobusu ŠL 11, který je nahoře na obrázcích, ale mailová adresa , která je na odpověď určena přímo v článku je nefunkční, proto svoji informaci píši rovnou sem.

    Tak tedy výše vyobrazený autobus ŠL11 po několik let používal na přepravu svého závodního vozu Mazda závodník pan Pavel Nováček z Trhových Svinů u Českých Budějovic, který by Vám sdělil komu autobus odprodal.Pavel Nováček jej používal v letech cca 1994 až 1998.Myslím , že sehnat kontak na něho nebude problém (já ho nemám), protože jeho syn Tadeáš jezdí rallye a otec Pavel mu dělá kopilota.

  2. Dobry den, tieto fotky aj clanok je este z Veteranbusu z roku 2009. Za boha si uz nespomeniem odkial pochadza, ale ak mate nejake vyhrady, kludne napiste a vyriesime.

  3. ja som pisal že ta posledna fotka s mercedesom je moja nič vezlom len že sa kopiruje 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.