Historickým parným vlakom na Plavecký hrad

plavecakPLAVECKÉ PODHRADIE – Klub priateľov histórie železničnej dopravy Bratislava východ v spolupráci zo Železnicami slovenskej republiky Vás pozývajú na celodenný výlet parným vlakom na Plavecký hrad.
Vlak bude v trase Bratislava Nové Mesto – Zohor a späť vedený motorovým rušňom T679.019 a v trase Zohor – Plavecké Podhradie parným rušňom 331.037. Súprava bude tvorená historickými dvojnápravovými osobnými vozňami, Služobným vozňom a bufetovým vozňom.

Cestovný poriadok:

Bratislava Nove Mesto 7:55
Bratislava hlavná stanica 8:13
Zohor 9:15
Lozorno 9:25
Jabloňové 9:35
Kuchyňa 9:48
Rohožník 10:00
Sološnica 10:05
Plavecké Podhradie – príchod 10:10
Plavecké Podhradie – odchod 15:40
Sološnica 15:54
Rohožník 16:05
Kuchyňa 16:11
Jabloňové 16:23
Lozorno 16:33
Zohor 17:15
Bratislava hlavná stanica 17:50
Bratislava Nové Mesto 18:00

Kapacita vlaku : 280 miest

Ceny lístkov:

Dospelí 8,00 Eur (241,01 Sk)
Deti od 2 do 15 rokov 5,00 Eur (150,60Sk)

Predaj lístkov
JR Line – Modelár; Špitálska 53, 811 08 Bratislava

Otváracie hodiny:
pondelok – piatok 10.00-13.00 13.45-18.00
sobota 9.00-13.00

Autor: Jaroslav Filo

plavecak

Komentáre

Vložiť komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.