Objavujeme: Hasičská striekačka Š 706 skončila pod holým nebom…

hassiciOsudy starších historických vozidiel začínajú svoju smutnejšiu ,,kariéru“ presne takto – pod holým nebom. Istá obec totiž kúpila nové hasičské vozidlo a to staršie muselo ustúpiť. Fotografiu tejto striekačky nám zaslal náš pravidelný čitateľ s tým, že možno by sa jej mohol ujať nejaký záujemca. Vozidlo je údajne vo výbornom stave.

,,Dobrý deň, som váš čitateľ a aj keď je pravda že skor sa zaujímam o osobné auta,  Š 706 RTO je predsa len nesmierne pekný kúsok :). Nemám dostatok miesta na renovovanie a priznám sa, že ani prostriedkov. Ide mi o to, že pri jednej ceste do jednej dediny kvôli náhradným dielom som narazil ne jeden kúsok – nieje to síce autobus RTO ale Š 706 požiarna cisterna a podľa informácii je plne pojazdná. Servo je v poriadku, delo a pumpa je plne funkčne. Doteraz bola garažovaná ale dedina dostala nový voz a 706 putovala pod hole nebo. Podľa môjho názoru je škoda, aby to tam časom zhrdzavelo. Možno sa nájde nejaký záujemca, ktorý nás môže kontaktovať,“ to sú slova pána Ivana.

Ak by ste o vozidlo mali záujem, napíšte nám na: info@veterany.eu
-ver-

hassici

  1. Dobrý deň aká by bola cena tej Š 706 RTO čky mal by som záujem o jeho kúpu.

  2. Dobry den, prosim Vas aka je cena toho auta a v ktorej dedinke ho najdem, dakujem

  3. dobry den,
    mel bych zajem o Vasi “ hasicku“
    Zdelte mi prosim cenu.
    Dekuji, michal Vesely, Brno

  4. škoda že som to nenašiel skôr, takú istú máme aj my nám by sa určite ešte zišla

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.