Dávame do pozornosti: Kolekcia hasičských vozidiel

SLOVENSKO – Predstavujeme Vám novú kolekciu modelov pod názvom „Hasičští giganti , ktorý je v ponuke vydavateľstva magnet press.

V každom čísle nájdete časopis, v ktorom bude popis konkrétneho hasičského vozidla, články o vybavení a veľkých záchranných akciách a zásahoch hasičských zborov z USA a iných krajín celého sveta. Súčasťou každého magazínu bude i kvalitný, detailne spracovaný, kovový model hasičského vozidla v mierke 1:64. Modely predstavujú súčasné i historické najväčšie hasičské vozidlá zo Spojených štátov amerických a iných krajín sveta od polovice 20. storočia do súčasnosti. Titul si môžete predplatiť od 3. čísla. Číslo 1. a 2. si môžete objednať resp. zakúpiť samostatne. Celá edícia by mala obsahovať 48 čísiel. Cena prvého čisla je 3.99€, cena druhého čísla bude 6.99€ a od tretieho čísla bude jednotná cena 7,99€ za jedno číslo.  Pri predplatnom budú zasielané vždy dve čísla v jednej zásielke.

Ďalšie informácie o titule:

Počet strán: 8
Väzba: mäkká (brožovaná)
Rozmery: 225 × 285 mm
Jazyk: český
ISBN: 978-83-252-2057-0
Dátum vydania: 2013
Periodicita: mesačník

Zdroj: http://www.press.sk/hasicsti-giganti/hasicsti-giganti/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.