Dávame do pozornosti: Jarné brigády vo Výhrevni Vrútky

Vyhrevna VrutkyVRÚTKY – Členovia Spolku Výhrevne Vrútky pozývajú všetkých priaznivcov ochotných pomôcť na jarné brigády vo Výhrevni. Počas posledného májového víkendu sa uskutoční tradičná akcia pre verejnosť organizovaná pod názvom Železnica pre deti. Výhrevňa Vrútky preto pozýva priaznivcov na brigády, pri ktorých pomôžu vyčistiť vystavované vozidlá, vyčistiť priestory Výhrevne aj zrušeného rušňového depa a celkovo pripraviť depo na túto výnimočnú akciu. Aj vďaka pomoci ochotných priaznivcom sa  darí areál rušňového depa pripraviť na túto akciu. Nabližšia brigada  bude v sobotu 15. mája 2010  . Zraz účastníkov je ako obyčajne v priestoroch Výhrevne Vrútky o 10.00.

Ďalšie brigády sa uskutočnia v sobotu 22. mája 2010. V prípade potreby sa ďalšie brigády uskutočnia v priebehu týždňa bezprostredne pred akciou.

Záujemcom bývajúcim mimo regiónu severného Slovenska ponúka Výhrevna možnosť nocľahu v lôžkovom vagóne (WLAB) podľa ich potrieb v noci z piatka na sobotu alebo zo soboty na nedeľu. Prípadných záujemcov o nocľah prosia, aby si priniesli spacák.

Výhrevňa Vrútky zároveň žiada aby si äčastníci brigád priniesli pracovné oblečenie, ochranné pomôcky (rukavice, prípadne okuliare), ale najmä ochotu pomôcť a veľa dobrej nálady. Na všetkých priaznivcov ochotným pomôcť sa organizátori veľmi tešia.

Kontakty na organizátorov:
kontakt@vyhrevna-vrutky.sk
Dušan Vaňko 0948 031 888
Ladislav Jambor 0903 522 760
Peter Szépe 0903 138 183
Peter Nagy 0902 321 205

Autor: Spolok Výhrevne Vrútockej
Zdroj: http://www.vyhrevna-vrutky.sk/index.php?menu=6&submenu=9

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.