Ďalší Robur LO 3000 zrenovovaný v Kurimanoch

robur1Iba prednedávnom opustil brány kurimanských opravovní zrenovovaný červeno-biely Robur LO 3000 majiteľa Karla Gerolta, ktorý sa vydal na cestu domov do Nemecka  a v týchto dňoch sa na svetlo sveta ukázal jeho ďalší dokončený kúsok – jeho zeleno-biely ,,súrodenec“. Karel Gerolt nám v maily píše: ,,Jak jsem již posledně uvedl, muj Robur LO 3000 Bus zvládl cestu domu po vlastni ose bez větších problemu a již absolvoval první cestu se svatebčany. Mezitím firma Z&H s.r.o. z Kuriman dokoncila renovaci mého druhého autobusu stejné značky, v přiloze zasílám pár aktuálních fotografií. Chtěl bych tímto panu Zgodavovi a jeho týmu za velmi dobrou spolupraci ještě jednou podekovat a popřát mu hodně úspěchu do další práce.

Ku gratulácii k novému zrenovovanému kúsku sa pripája aj redakcia.

robur1

robur2robur3

1 Comment

  1. Zdravím, jsem z Čech.
    Nevím přesně jak zde nabídku učinit na nákladní ROBUR 4×4 armádní německý valník s plachtou. Je v suprovom stavu letos dovezený a není jej kam na zimu uložit. Našel by se pro tento typ stroje z roku 1971 u Vás zodpovědný pečovatel?
    Díky za případnou zprávu, dohoda.

    Choze

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.