Chcete mať veteránsku webstránku bezplatne? Založte si ju u nás!

Vážení čitatelia, dovoľte na prelome leta a dovolenkového obdobia zopár riadkov k vašim e-mailom a našim zámerom a predstavám.  Zároveň vám chceme poskytnúť zaujímavý priestor pre vaše vlastné webstránky.V prvom rade by sme sa radi poďakovali za mnohé (a stále sa množiace 🙂 ) žiadosti o informácie či členstvo v pripravovanom Cechu majiteľov a sympatizantov československých historických vozidiel. Ubezpečujeme vás, že na myšlienku sa nezabudlo a po lete aktivity okolo Cechu určite rozbehneme naplno.  Predbežné informácie o Cechu nájdete v tomto článku. Budeme radi, ak sa pridáte v čo najväčšom počte.

V redakcii sa stretávame stále viac s informáciami o tom, že mnohí majitelia veteránov, alebo sympatizanti historických vozidiel, by si radi založili webstránky o ich aktivitách, záľube a podobne. Absolútne komukoľvek preto ponúkame priestor na samostatné stránky s ľubovoľným názvom v tvare www.vasnazov.veterany.eu – teda napríklad www.sl11.veterany.eu a podobne. Priestor na našom webe vám ponúkame úplne bezplatne spolu so založením e-mailovej adresy v tvare vasemeno@veterany.eu. Vaše obsahy budú odteraz prístupné stovkám našich pravidelných denných čitateľov a obohatia celý server o ďalšie zaujímavé informácie z oblasti veteránov, ktorých nikdy nie je dosť. Je to mimoriadne dobrá ponuka aj pre majiteľov existujúcich menších webov, ktorí by sa ,,presťahovali“ k nám.  Pre majiteľov vozidiel to zasa môže byť príležitosť ponúknuť vozidlo na akcie a podujatia. Nakoniec, existujú desiatkyveteránskych  klubov a jednotlivcov, ktorí vlastné stránky nemajú. Preto neváhajte!
V prípade záujmu nás kontaktujte na info@veterany.eu.

Prajeme všetkým našim čitateľom pekný zbytok leta a tešíme sa v septembri na Cech a mnohé ďalšie zaujímavosti.

Jaroslav Verlík
prevádzkovateľ www.veterany.eu

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.